• Informacje na temat:

  jerzy komorowski

Artykuły na temat: jerzy komorowski
 • Maja Komorowska przeżyła trudny czas!

  Tegoroczna Wielkanoc była dla Mai Komorowskiej (79 l.) wyjątkowo smutna. W drugi dzień świąt odszedł jej brat bliźniak - Piotr Komorowski. "Miał ogromną wrażliwość i umiejętność współodczuwania. Nasze dzieciństwo i młodość zostaną we mnie do końca" - napisała w nekrologu aktorka.

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • Jerzy Zelnik był współpracownikiem SB?! Znaleziono teczkę aktora w IPN

  ...wysłać na wcześniejszą emeryturę za popieranie prezydenta Komorowskiego.   Aktor bez wahania rzucił kilkoma nazwiskami, tłumacząc później, że całe nagranie zostało zmanipulowane. "Ubecka prowokacja...

 • Prezydent Komorowski na pogrzebie Tadeusza Konwickiego

  Pogrzeb Tadeusza Konwickiego odbędzie się 15 stycznia na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Uroczystości rozpoczną się w południe. Będzie w nich uczestniczyć prezydent Bronisław Komorowski - podała Joanna Trzaska-Wieczorek z kancelarii prezydenta RP.

 • Olgierd Łukaszewicz nie ma żalu do Jerzego Zelnika!

  ...i nie sądzę, żeby Jerzy chciał mnie w jakiś sposób naznaczyć jako tego złego, ponieważ poparłem prezydenta Komorowskiego. Nie znam sprawy do końca, ale nie będę uczestniczył w jakimkolwiek śledztwie(...)Afera z Jerzym Zelnikiem w roli głównej, która rozpętała się po audycji radiowej Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, podzieliła gwiazdy i celebrytów na tych, którzy uważają to za manipulację...

 • Jerzy Gruza z nagrodą na Prowincjonaliach

  Reżyser "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej" Jerzy Gruza odbierze we Wrześni (Wielkopolskie) nagrodę honorową Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Festiwal rozpocznie się w środę, 18 lutego.

 • Jerzy Zelnik doniósł na kolegów popierających PO! "Wsypał" Barcisia i Łukaszewicza!

  Jerzy Zelnik (69 l.) dał się wkręcić Kubie Wojewódzkiemu. Jego zachowanie jest szokujące!

 • Danuta Szaflarska zostanie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski

  W środę aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska zostanie odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Odrodzenia Polski - poinformowała prezydencka kancelaria. W lutym Szaflarska świętowała 100. urodziny.

 • Jerzy Zelnik zapowiada, że nie podaruje Wojewódzkiemu. Złożył zawiadomienie do prokuratury

  Jerzy Zelnik (70 l.) niedawno zapowiedział, że nie odpuści Kubie Wojewódzkiemu (52 l.). Według aktora dopuścił się on względem nieco manipulacji. Teraz powinien ponieść za to karę!

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

Dyskusje na temat: jerzy komorowski
 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  https://www.youtube.com ANEKS W SPRAWIE wsi NIE UJRZY ŚWIATŁA DZIENNEGO DOPÓKI KOMOROWSKI BĘDZIE PREZYDENTEM A DLACZEGO? BO JEST JEGO GŁÓWNYM BOHATEREM. PROSZĘ O ROZPOWSZECHNIANIE TEGO MATERIAŁU MNÓSTWO INFORMACJI JAK DZIAŁA NASZ RZĄD CO SIĘ DZIEJE W POLSCE WŁOS SIĘ JEŻY OBEJRZYJCIE POSŁUCHAJCIE ROZPOWSZECHNIAJCIE. MATERIAŁ SZOKUJE!!!!!