• Informacje na temat:

  jerzy kryszak prywatnie

Artykuły na temat: jerzy kryszak prywatnie
 • Jerzy Kryszak: Świat za bardzo pędzi, trudno się odnaleźć!

  ...64-letni Jerzy Kryszak nie ukrywa, że ciężko mu się żyje w dzisiejszym, pędzącym świecie. Ukojenia i ciszy szuka więc w lesie, na łonie natury!

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  .... Zaniepokojony Paweł sugeruje, że jak najszybciej powinni jechać do domu Kryszaków. Kiedy tam docierają, okazuje się, że senior rodu nadal nie opuścił pokoju. Ale na wieść o przyjeździe Zduńskiego, prosi go(...) Kryszaków. Paweł po opuszczeniu gabinetu przekazuje dramatyczne wieści reszcie rodziny. Potem dochodzi do wniosku, że trzeba działać i decyduje się jechać do Warszawy, by zasięgnąć rady Piotrka. Jednak...

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość odc. 1383 Do bistro zagląda Julka i wyznaje Kindze, iż postanowiła na stałe wrócić do Polski. Ucieszona Zduńska sugeruje dziewczynie, by skontaktowała się z Pawłem. Kryszak bierze sobie tę radę do serca i odnajduje byłego szefa na pikniku w parku. Na widok kobiety, która mu towarzyszy, Julka wpada w złość. W związku z tym przedstawia się Katii jako "dochodząca dziewczyna" Zduńskiego...

 • Jerzy Kryszak: Jestem smutnym facetem

  Trudno uwierzyć, ale w domu jest bardzo poważny. Życie to nie scena.

 • Grał już pandę, robaczka i... banana

  W trakcie swojej intensywnej przygody z dubbingiem był już waleczną pandą, znającą techniki kung fu ("Kung Fu Panda"), rozśpiewanym disco-robaczkiem ("Disco robaczki"), rysiem, królikiem, a nawet... bananem. Jednak rola delfina to dla Marcina Hycnara zupełna nowość.

 • Tworzymy zgrany duet!

  Z czego się śmieją? Dlaczego tworzą kabaret? Co sądzą o koleżankach po fachu? - Niby jesteśmy osobnymi bytami, ale świetnie się rozumiemy - mówią o sobie. Oto rozmowa z czołowymi polskimi kabareciarzami, Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • "Życie było i jest zbyt poważne"

  Rozśmieszał nas jako Jurek Kiler, policjant z pechowego posterunku, czy niespełniony życiowo Adaś Miauczyński. - Wszystkie role były dla mnie ważne i do każdej podchodziłem z wielkim zaangażowaniem - ocenia swój dorobek Cezary Pazura.