• Informacje na temat:

  jerzy pawłowski

Artykuły na temat: jerzy pawłowski
 • Nie wyobrażają sobie świata bez... Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego i Mateusza Pawłowskiego, czyli Tomka, Kuby i Mateusza Boskich z "rodzinki.pl", nie było jeszcze na świecie, gdy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz pierwszy.

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • Wszyscy mówią o seksie

  Życie seksualne Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek) nabierze w końcu rumieńców. A jej córka Mania (Aleksandra Radwańska) zaplanuje swój pierwszy raz z Danielem (Józef Pawłowski).

 • Amant wróci wiosną!

  Jako prawnik w "O mnie się nie martw" rzuca kobiety na kolana figlarnym uśmiechem i urokiem osobistym. Stefan Pawłowski będzie nas także uwodził w przyszłym roku, bo powstanie kolejny sezon serialu.

 • Korona królów

  ..., Jerzy Krysiak Scenariusz: Jan Piotr Szafraniec, Ewa Bulanda, Marta Hryniak Zdjęcia: Jacek Fabrowicz, Paweł Figurski, Romuald Lewandowski, Krzysztof Pakulski, Rafał Paradowski, Tomasz Wójcik Muzyka(...) Pawłowski, Michał Sitarski, Marcelina Szczepaniak, Dorota Chotecka, Izabela Bujniewicz, Artur Dziurman...

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska nie chce grać w tasiemcach...

  ...- zawsze marzyła o scenie, wspaniałych rolach... W świat teatru od najmłodszych lat wprowadzał ją ojciec, aktor Jerzy Gniewkowski. - Dzięki tacie nasycałam się teatrem od dziecka - mówi. Katarzyna(...) roku zagrała w jednym z odcinków "Prawa Agaty", tej jesieni zobaczymy ją w "O mnie się nie martw". Katarzyna Gniewkowska w roli Renaty Kaszuby - matki Marcina (Stefan Pawłowski) i żony Marka (Krzysztof...

 • Nowe seriale wiosną 2015 roku

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Telewizyjna Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • "O mnie się nie martw": Gwiazdy świętowały zakończenie zdjęć do 1. serii serialu

  Braunem na czele. Szef Dwójki Jerzy Kapuściński, dziękując ekipie, nie potwierdził co prawda jednoznacznie, że z Igą Małecką i pozostałymi bohaterami "O mnie się nie martw" widzowie będą mieli okazję(...) "Sponsoring" aktorki, dzięki talentowi której Iga Małecka skradła serca ogromnej rzeszy telewidzów. Oprócz niej gratulacje za wspaniałe kreacje odebrali też od Prezesa TVP Stefan Pawłowski, czyli serialowy...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Zdjęcia na temat: jerzy pawłowski
Dyskusje na temat: jerzy pawłowski
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Jakub Dmochowski, Agnieszka Pilaszewska, Kamilla Baar-Kochańska, Konrad Eleryk, Marta Żmuda-Przebiatowska, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki, Tomasz Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska