• Informacje na temat:

  jerzy polomski wywiad

Artykuły na temat: jerzy polomski wywiad
 • Edyta Wojtczak: Mąż wykorzystał jej popularność i uciekł?!

  ...tylko zawodowo" - ledwie napomknęła o małżeńskim kryzysie w jednym z wywiadów. Nigdy nie powiedziała, co się wydarzyło, ale do dziś niektórzy całą winą obarczają zbyt ambitnego męża pani Edyty(...) z nazwiska męża, ale się nim nie posługuje. Mieszka w skromnie urządzonej kawalerce na jednym z warszawskich osiedli. Pielęgnuje zawartą przed laty w telewizji przyjaźń z Jerzym Połomskim (82 l.). Czas...

 • Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli razem na dobre i na złe

  Syrena, którego dyrektorem był w latach 90. Zbigniew Korpolewski i gdzie śpiewała pani Irena. Razem też wyjeżdżali na tournée po Anglii, Australii, USA i Kanadzie wraz z Jerzym Połomskim i Ireną(...) strefy ryzyka do wizyty u specjalisty i podjęcia terapii. Dlatego też mówiła w wywiadach o swojej chorobie. Zaangażowała się w prace Polskiej Unii Onkologii. Wspierała akcje badań profilaktycznych...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co będzie działo się w drugim odcinku?

  W drugim odcieku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na widzów czeka wiele niespodzianek. Na scenie zobaczymy artystów, którzy wcielą się m.in. w Jerzego Połomskiego, Ushera, Lenny'ego Kravitza i Irenę Santor. Emisja programu już w sobotę, 13 września, wieczorem w Polsacie.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marek Kaliszuk jako Usher

  Po wykonaniu piosenki Michała Wiśniewskiego w premierowym odcinku programu Polsatu "Moja Twarz Brzmi Znajomo", w drugiej odsłonie show Marek Kaliszuk wcieli się w Ushera.

 • 75 lat Ireny Santor

  9 grudnia nazywana pierwszą damą polskiej piosenki Irena Santor kończy 75 lat. Za naszym pośrednictwem możecie złożyć pani Irenie urodzinowe życzenia!

 • Rozdano Fryderyki!

  W poniedziałek, 20 kwietnia, rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009! Po trzy nagrody zdobyli Maria Peszek, Czesław Śpiewa i grupa Coma. Największą przegraną wieczoru została Ania Dąbrowska, która mimo ośmiu nominacji nie otrzymała żadnej statuetki.