• Informacje na temat:

  jerzy rybicki

Artykuły na temat: jerzy rybicki
 • Będzie rozstanie czy... ślub?

  Jeszcze pół roku temu bywalcy warszawskich salonów zastanawiali się, kiedy Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", poślubi swą wybrankę Zosię Ślotałę. Dziś mówi się o poważnym kryzysie w związku aktora i stylistki, a wręcz o ich... rozstaniu! Czy Borys Szyc rzeczywiście znów jest do wzięcia?

 • "Piąta pora roku": Urok dojrzałej miłości

  "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego to historia romansu dwójki dojrzałych kochanków: owdowiałej kobiety (Ewa Wiśniewska) i byłego górnika (Marian Dziędziel), którzy wspólnie wybierają się w samochodową podróż przez Polskę.

 • Rozstania i rozwody 2013 roku

  ...sopockiej plaży do Natalii Rybickiej, czyli Agnieszki Lipnickiej ze "Szpilek na Giewoncie". Faktem jest, że to właśnie Zosia podjęła decyzję o zerwaniu. Kilka dni temu cała Polska dowiedziała się, że...

 • Skolimowski i Wrona w kinach

  Gdybyśmy chcieli chodzić na jeden film dziennie - i tak nie zdążylibyśmy do następnego piątku obejrzeć wszystkich premier tego tygodnia. Do kin trafiają m.in. dwa nagradzane filmy polskich reżyserów: "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego i "Chrzest" Marcina Wrony.

 • Serialowy przewodnik

  .... odc. 740: Jerzy nadal nie jest w stanie znaleźć sobie nowego zajęcia. Żaneta skarży się Annie, że jej rodzice wciąż nie akceptują Jacka. Basia uważa, że wspólny interes z Różą to kiepski pomysł. Za(...) wysyła go do lekarza. Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu! "Przepis na życie" odc.7: Jerzy chce, żeby Anka towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji...

 • Nagrodzona "Symetria"

  Konrad Niewolski, reżyser rozgrywającej się w środowisku więziennej grypsery "Symetrii" otrzymał główną nagrodę podczas zakończonej w sobotę, 8 maja, 18. Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

 • Serialowy przewodnik

  ...przypadkiem spotkał kolegę z wojska. Jerzy zastaje zapłakaną Elżbietę. Krystyna radzi jej, by zaczęła pisać własnego bloga albo pomyślała o napisaniu kolejnej części "Klanu". Być może wtedy nieco ukoi(...) Lucyny, pojawia się Mateusz Rybicki. Chce on wykupić 60 procent udziałów. Przyjeżdża z nim Xenia, która zamierza zabrać Bartka do Warszawy. "CSI: Nowy Jork" odc.141 Pierwszego dnia pracy w CSI...

 • Orły 2004: Spotkanie z nominowanymi

  Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych "Orły 2004" odbędzie się 6 marca, ale już w poniedziałek, 1 marca, poznaliśmy nazwisko laureata Nagrody Orła za Osiągnięcia Życia. Został nim ceniony reżyser Kazimierz Kutz. Przyznanie nagrody ogłoszono podczas uroczystego spotkania z nominowanymi do Polskich Nagród Filmowych "Orły 2004", które odbyło się 1 marca w Warszawie.

 • "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego zdobyła najwięcej nominacji - aż dziewięć - do Polskich Nagród Filmowych Orły 2004. W czołówce znalazły się także: "Zmruż oczy" (8 nominacji) Andrzeja Jakimowskiego oraz "Żurek" (6 nominacji) Ryszarda Brylskiego.

 • Czary-mary, realizm magiczny

  "Cudowne lato" , reż. Ryszard Brylski, Polska 2010, dystrybutor: ITI Cinema, premiera kinowa: 11 lutego 2011