• Informacje na temat:

  jerzy schejbal aktor polski

Artykuły na temat: jerzy schejbal aktor polski
 • "Mąż czy nie mąż": Magda Schejbal nie dba o to, co mówią inni

  Magdalena Schejbal, czyli Marta z serialu "Mąż czy nie mąż", cieszy się opinią tyleż utalentowanej, co trudnej we współpracy. Co ona na to?

 • Jerzy Stuhr w gronie "Przyjacół Euro"

  Jerzy Stuhr, wybitny aktor, reżyser i profesor sztuk teatralnych dołączył we wtorek do grona "Przyjaciół UEFA EURO 2012". Przyjmując honorowe wyróżnienie przyznał, że piłką nożną pasjonuje się od młodości.

 • Gwiazdy na premierze "Yumy"

  Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski z "Niani", Helena Sujecka, czyli Katarzyna Stroińska z 1. serii "Hotelu 52", i Jakub Gierszał - jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia - to gwiazdy nowego filmu Piotra Mularuka. We wtorek odbyła się uroczysta premiera "Yumy", który na ekrany wejdzie w najbliższy piątek.

 • Film z Zamachowskim jedzie do Cannes

  Film krótkometrażowy "Ostatni walc" z główną rolą Zbigniewa Zamachowskiego reprezentuje Polskę na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes. Popularny aktor gra w filmie przebiegłego biznesmena, który prowadzi szemrane interesy.

 • Nieoczekiwana zamiana miejsc

  Aktualnie cała Polska żyje rezygnacją Małgorzaty Pieńkowskiej z roli Marysi Zduńskiej w "M jak miłość". A mało kto wie, że pierwotnie tę postać miała grać... Danuta Stenka. Takich przypadków w historii polskiej telewizji było więcej! Przeczytajcie o nich!

 • Konczałowski o "Królu Learze"

  Próby spektaklu "Król Lear" w warszawskim Teatrze na Woli, w reżyserii rosyjskiego reżysera filmowego i teatralnego Andrieja Konczałowskiego, dobiegają końca. Premierę spektaklu, w którym rolę tytułową zagra Daniel Olbrychski, zaplanowano na przyszłą sobotę, 21 stycznia. Rola Króla Leara jest uhonorowaniem 60. urodzin Olbrychskiego. Aktor osobiście namówił Konczałowskiego do pracy w Polsce.

 • Miłość i walka, przysięga i zdrada

  Bohosiewicz, Marcin Żurawski, Joanna Osyda, Wojciech Mecwaldowski i Jerzy Schejbal. Autorami scenariusza - tak jak w poprzednich seriach - jest duet Jarosław Sokół i Ewa Wencel. Serial produkuje Michał(...) "Czasu honoru" padnie w siedzibie Polskiego Radia przy Alei Niepodległości. Serialowa Wanda jako spikerka radiowa odczyta wiadomości. Wielbiciele sensacji z pewnością znajdą coś dla siebie...

 • Polskie filmy na Syberii

  Komedie "Testosteron", "Lejdis" i "To nie tak, jak myślisz kotku" - m.in. te produkcje znajdą się w programie Festiwalu Filmów Polskich "Wisła", który w sobotę, 3 marca, rozpocznie się w rosyjskim mieście Norylsk (Kraj Krasnojarski) na Syberii, za kręgiem polarnym.

 • Dla kogo Wiktory?

  ...tego wyróżnienia, dziesiątego przyznaje publiczność, głosując na wybraną osobę za pomocą SMS-ów. W tym roku w kategorii "Aktor telewizyjny roku" w szranki stają Małgorzata Braunek ("Życie nad rozlewskiem"), Magdalena Cielecka ("Hotel 52"), Magdalena Schejbal ("Szpilki na Giewoncie"), Paweł Wilczak ("Usta usta") oraz Cezary Żak ("Ludzie Chudego"). Wiktor jest niewielką statuetką z brązu...

 • Kolejne gwiazdy w "Czasie honoru"

  Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny, Olga Bołądź, Magdalena Cielecka i wiele innych gwiazd pracuje obecnie na planie szóstej serii "Czas honoru". Zdjęcia potrwają do połowy sierpnia.