• Informacje na temat:

  jerzy słota

Artykuły na temat: jerzy słota
 • Syn wokalisty zespołu VOX w Must Be The Music! Nowy Bednarek?

  O swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej postanowił zawalczyć także Tomasz Słota (27 l.), syn wokalisty legendarnej grupy Vox. Chłopak pojawił się na castingach w "Must be the Music".

 • Ryszard Rynkowski i Witold Paszt: Pojednanie w obliczu tragedii

  ...zaatakował mnie żelazkiem, bo zwróciłem uwagę, że musi popracować nad choreografią - wspominał Jerzy Słota. Po koncercie w Kutnie w 1987 r. muzyk wdał się w bijatykę z milicją, zdemolował radiowóz. Spędził...

 • Koledzy o Rynkowskim i alkoholu

  Jak pisze magazyn "Na żywo", decyzję podjęli Witold Paszt i Jerzy Słota: "Powodem był alkohol spożywany w zbyt dużych ilościach" - tłumaczą po latach. Panowie twierdzą, że wokalista dostawał(...) o separację. "Tłumaczyliśmy mu, żeby się zmienił, nie kłócił z żoną" - dodaje Słota. Sam Rynkowski rozstanie z zespołem wspomina jako nieprzyjemny incydent: "Przyszedł dzień, kiedy alkohol nas poróżnił...

 • TaLLib: Syn wokalisty Vox w "Must Be The Music"

  W niedzielnym (23 marca) odcinku "Must Be The Music" zobaczymy TaLLiba, syna Jerzego Słoty, wokalisty słynnej grupy Vox.

 • Przystanek Woodstock ze sportem w tle

  Dziś (29 lipca), na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem XVI Przystanku Woodstock, swoje podwoje otwiera Akademia Sztuk Przepięknych. W programie m.in. spotkania z Jurkiem Owsiakiem, komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem, a w kolejnych dniach także z prof. Jerzym Buzkiem, reżyserami Andrzejem Wajdą i Markiem Piwowskim czy aktorem Markiem Kondratem.

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".