• Informacje na temat:

  jerzy stuhr w szpitalu

Artykuły na temat: jerzy stuhr w szpitalu
 • Jerzy Stuhr nadal w szpitalu! Głos zabrał jego spowiednik!

  Jerzy Stuhr (69 l.) kilka dni temu niespodziewanie trafił do jednego z krakowskich szpitali. Spowiednik i przyjaciel aktora apeluje o modlitwę za niego!

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Jerzy Stuhr: Zdrowie dało mu sygnał, aby przystopować z pracą?

  Jerzy Stuhr (68 l.) powoli wraca do zdrowia. Aktor musi jednak pamiętać, że powinien zwolnić, aby móc pomagać innym osobom, które walczą z rakiem.

 • Jerzy Stuhr laureatem Złotego Berła

  Aktor, reżyser, pedagog Jerzy Stuhr otrzyma Złote Berło - nagrodę Fundacji Kultury Polskiej. Uroczystość wręczenia statuetki odbędzie się 12 listopada w Warszawie.

 • Jerzy Stuhr czuje się już lepiej. Czuwa przy nim córka

  Jerzy Stuhr (69 l.) czuje się coraz lepiej – zapewniła jego córka Marianna. Ciągle czuwa przy łóżku chorego taty. Pamięta, że i on opiekował się nią w podobnej sytuacji.

 • "Uprowadzenie Agaty": Wielka miłość z polityką w tle

  We wtorek, 20 sierpnia, mija 20 lat od premiery "Uprowadzenia Agaty" w reżyserii Marka Piwowskiego. Obraz inspirowany był głośną ucieczką z domu nieletniej córki ówczesnego wicemarszałka Sejmu, Andrzeja Kerna.

 • Jerzy Stuhr w szpitalu

  To przykra wiadomość dla miłośników talentu scenicznego Jerzego Stuhra (64 l.). Aktor w wyniku kłopotów laryngologicznych trafił do szpitala...

 • Festiwal w Gdyni na półmetku

  Od poniedziałku, 13 września, trwa 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursie głównym bierze udział 20 filmów, w tym aż 13 premierowych. Także 20 filmów zgłoszono do konkursu kina niezależnego. W sobotę, 18 września, ogłoszony zostanie tytuł filmu, który w tym roku zdobędzie gdyńskie Złote Lwy. Tymczasem na półmetku festiwalu mówi się już o pierwszych faworytach.

 • Krystyna Janda o Jerzym Stuhrze: Byłam świadkiem momentu, w którym nie dostawał od lekarzy nadziei!

  Krystyna Janda (61 l.) jest pełna uznania dla Jerzego Stuhra (67 l.) za to, że się nie poddał i nigdy nie stracił nadziei, że wygra z chorobą!

 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ...wracać samolotem. A w samolocie siedział Jerzy Stuhr... I wtedy Machulski zrozumiał, że znalazł swojego Maksa.  Nie od razu jednak odważył się zaproponować wielkiemu aktorowi tak błahą rolę. W końcu(...) "mówieniu z głowy" celował Jerzy Stuhr. To on jest autorem takich perełek jak "Ciemność widzę, ciemność!" czy "Nasi tu byli".  Nie wszystkie jednak, nawet wspaniałe sceny, znalazły się w filmie. Po prostu...