• Informacje na temat:

  jerzy turski

Artykuły na temat: jerzy turski
 • Jerzy Polak da plamę w "Pytaniu na śniadanie"!

  Jerzy Polak (Jacek Braciak), który jest wziętym architektem, zostanie zaproszony jako ekspert do porannego programu TVP 2 "Pytanie na Śniadanie". Poznaj szczegóły!

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Andrzej Turski. W tym roku przyjechała jego córka, Ula Chincz. W zawodach zawsze brał udział prof. Zbigniew Religa, nawet bezpośrednio po poważnej operacji. Po śmierci, rokrocznie gościem honorowym(...) z narzeczoną. Olga Borys i Wojciech Majchrzak łowili jako małżeństwo na  osobnych stanowiskach. Zawody pokochała ich córka. Jerzy Gruza zabrał wnuka, zachwyconego! Tak było i ze mną. Nie byłoby tego wszystkiego...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Klan": 20 lat na antenie!

  ...obsady do dziś w "Klanie" grają: Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk (Elżbieta i Jerzy Chojniccy), Tomasz Stockinger (Paweł Lubicz), Izabela Trojanowska (Monika), Małgorzata Ostrowska-Królikowska(...), pojawiły się kolejne propozycje zawodowe, moje nazwisko zaczęto kojarzyć z moją twarzą - wspomina Katarzyna Zielińska, która dzięki roli Natalii Turskiej przestała być jedną z wielu aktorek...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Maciej Stuhr: Mistrz Mowy Polskiej

  Popularny aktor Maciej Stuhr ( "Pogoda na jutro" , "Poranek kojota" , "Chłopaki nie płaczą" ) oraz Magda Umer i Andrzej Turski otrzymali honorowy tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Uroczystość wręczenia zaszczytnych tytułów odbyła się w poniedziałek, 20 czerwca, w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • "Telekamery 2006": Nominacje

  Joanna Brodzik ( serial "Magda M."), Piotr Adamczyk ( "Karol - człowiek, który został Papieżem" ) i wokalistka Monika Brodka znaleźli się w gronie nominowanych do "Telekamer 2006", nagród przyznawanych od 9 lat przez czytelników TeleTygodnia. Swoje ulubione gwiazdy telewizyjne roku czytelnicy gazety mogą wybierać od poniedziałku, 21 listopada.