• Informacje na temat:

  jerzy urban

Artykuły na temat: jerzy urban
 • Agnieszka Gozdyra płaci słoną cenę za zaproszenie Jerzego Urbana w stroju biskupa do swojego programu!

 • Jerzy Urban w Polsat News w stroju biskupa i papierosem

  Gościem ostatniego odcinka programu Polsat News "Skandaliści"(emisja w sobotę, 7 marca) był Jerzy Urban. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" pojawił się przed kamerami w stroju biskupa, zapalił też na wizji papierosa.

 • Szykuje się wielki skandal? Skazany za zabójstwo Jerzy Nasierowski zagra w spektaklu!

  ...z pierwszych osób, która otwarcie mówiła o swoim homoseksualizmie. Jerzy Urban określił go mianem "pierwszego pedała Rzeczypospolitej"! W 1973 roku Nasierowski trafił do więzienia. Został skazany za zabójstwo(...)Jerzy Nasierowski (82 l.) to bez wątpienia postać nietuzinkowa i niebywale kontrowersyjna.  W czasach PRL-u wzbudzał ogromne emocje. Uchodził za arystokratę i bon vivanta. O tym, co dzieje się w jego...

 • Polsat zdejmuje z emisji program "Skandaliści"

  Sobotni odcinek programu Polsat News "Skandaliści", w którym gościem był Jerzy Urban, był ostatnim w krótkiej historii kontrowersyjnego show. Polsat zdecydował we wtorek o zdjęciu "Skandalistów" z anteny, zawiesił również dyrektora Polsat News.

 • Rooyens zaśpiewał z Muchą

  Kontrowersyjny polityk i dziennikarz lewicowy Jerzy Urban wycofał się z show "Jak ONI Śpiewają". Anna Mucha zaśpiewała z... producentem show.

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • ...jest żenada. Wczesny Jerzy Urban łamany przez "Fakty i mity" - mówił poirytowany. - (...) Ok, z księży można się śmiać. Nikt nikomu nie zabrania. Ale ja jestem katolikiem. Jeśli ktoś robi szyderę...

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • Waldemar Ochnia nie żyje

  Artysta kabaretowy zasłynął przed laty w "Polskim zoo". Imitował głosy m.in. Włodzimierza Cimoszewicza i Adama Michnika. Jego talent do naśladowania głosów można było podziwiać także w programie "Szymon Majewski Show", gdzie wcielał się w Jerzego Urbana, Lecha Wałęsę czy Waldemara Pawlaka. Waldemar Ochnia występował również w audycji "Podwieczorek przy mikrofonie"  nadawanej w programie...

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

Zdjęcia na temat: jerzy urban
Wideo na temat: jerzy urban
 • Urban rozsypuje hostię! "Duda, aport!"

  Jerzy Urban wciąż uwielbia prowokować. Na swoim kanale na youtube zamieszcza od jakiegoś czasu filmiki stanowiące komentarz do ostatnich wydarzeń w kraju. Tym razem postanowił zażartować sobie z nowego prezydneta, który podczas mszy świętej "uratował" spadającą hostię! Urban postanowił więc rozsypać na podłodze kilka hostii każąc pozbierać je Dudzie! Zabawne?

 • Urban pakuje plecak na Światowe Dni Młodzieży!

  Jerzy Urban od dłuższego czasu spełnia się w roli youtubera, zamieszczając w sieci często dość kontrowersyjne filmiki. Tym razem Urban postanowił zakpić sobie z organizowanych w Polsce Światowych Dni Młodzieży, które zaplanowano na ostatni tydzień lipca w Krakowie. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" postanowił skompletować swój własny zestaw pielgrzyma, który składa się m.in. z różańca, "Biblii

 • Jerzy Urban o pogrzebie Jaruzelskiego: Mam to w dupie

  Jerzy Urban dosadnie o pogrzebie Wojciecha Jaruzelskiego na Powązkach.

Dyskusje na temat: jerzy urban