• Informacje na temat:

  jesienna depresja

Artykuły na temat: jesienna depresja
 • Paulina Smaszcz Kurzajewska znalazła sposób na depresję! "Sport i seks"

  ...! "Żyjemy w trudnych czasach, ludzie nie radzą sobie z problemami. Jeśli pojawia się jesienna depresja to trzeba z kimś pogadać. Z przyjacielem albo z psychologiem. (...) Jest jednak cudowny sposób na...

 • Zupełnie inny Bergman

  W warszawskim Teatrze Ateneum trwają próby do spektaklu "Sonata Jesienna", powstałego na podstawie scenariusza filmowego Ingmara Bergmana o tym samym tytule. Reżyserka Ewelina Pietrowiak zastrzegła, że jej przedstawienie będzie się różniło od filmu Bergmana.

 • Anna Korcz walczy z depresją? Nie poddaje się

  Anna Korcz (50 l.) ma wiele powodów w swoim życiu do radości. Docenia to, co dostała od losu i nie chce narzekać. Żeby walczyć z jesienną szarugą i z nieciekawym nastrojem dodatkowo gwiazda postanowiła, że zacznie uprawiać sport.

 • Hurts po raz trzeci w tym roku w Polsce!

  9 października w Poznaniu wystąpi grupa Hurts. Dla brytyjskiego duetu będzie to trzecia wizyta w naszym kraju w tym roku.

 • "Rolnik szuka żony 5": Krzysiek wyznaje gorzko: "Dopadają mnie początki depresji"

  Krzysztof Zembrzuski (26 l.) zgłosił się do piątek edycji "Rolnik szuka żony" w nadziei, że wreszcie znajdzie prawdziwą miłość. Jeszcze nigdy nie był zakochany, a samotność jest dla niego sporym problemem. W "Rewii" czytamy, że wpędza go nawet w początki depresji!

 • Co to jest kino ekstremalne?

  "Film Argentyńczyka Lisandra Alonso nawet na festiwalu Era Nowe Horyzonty, gdzie pokazywany był dwukrotnie, wzbudził reakcje skrajne. Dlaczego? W Los Muertos właściwie nie ma fabuły" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Paweł T.Felis. Dlaczego więc warto się na niego wybrać?

 • Jesienne nowości serialowe

  Stacje telewizyjne przygotowały dla fanów seriali zupełnie nowe tytuły. Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie! Który z tych seriali skradnie serca Polaków?

 • "Fanny i Aleksander": Sen o dzieciństwie

  W poniedziałek, 17 grudnia, mija 30 lat od premiery ostatniego kinowego filmu Ingmara Bergmana "Fanny i Aleksander". - To jedno z piękniejszych filmowych pożegnań w historii kina - podkreśla krytyk filmowy Martyna Olszowska.

 • Olaf Lubaszenko zwyciężył dzięki swej ukochanej

  Depresja pozbawiła go radości życia i zburzyła poczucie wartości. Na szczęście ma to za sobą.

 • Krytycy o nowościach kinowych

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin weszły cztery nowe filmy. Na który z nich warto się wybrać? Co zrobić, żeby się nie rozczarować? Lektura fragmentów recenzji kilku znanych polskich krytyków powinna ułatwić prawidłowy wybór. W końcu krytycy powinni znać się na filmach najlepiej.

Wideo na temat: jesienna depresja
 • Katie Holmes ma depresję?

  Katie opuszcza swój nowojorski apartament wyraźnie przybita. Czyżby jesienna depresja?

 • Hotel

  Oto naprawdę zwariowany komediodramat klimatem nawiązujący do słynnego filmu Sophii Coppoli "Między słowami". Czarna komedia Lisy Langseth rozbawiła widzów w rodzinnej Szwecji, stając się jednym z najpopularniejszych filmów 2013 roku. Została też sprzedana do dystrybucji w kilkunastu europejskich krajach. Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka....

 • Dorota Rabczewska: To nasza pierwsza jesień!

  Doda oraz jej parter Emil Haidar zjawili się na urodzinach muzycznej stacji 4FUN TV. Para na czerwonym dywanie oraz ściance nie szczędziła sobie czułości. Doda i Emil opowiedzieli jak radzą sobie ze zbliżającą się jesienną depresją. Oboje przyznali, że stawiają na ciepły koc grzane wino oraz... lepienie ludzików z kasztanów. (Agencja TVN/x-news)

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.

Dyskusje na temat: jesienna depresja
 • Re: "Ranczo": Potęga prowincji

  ,,Ranczo" bez Amerykanki? Było widać po oglądalności i fabule jakie były ,,najlepsze" dwie ostatnie serie, zdominowane przez politykę. A ostatnia seria to już włącznie depresja Kusego, jesienna szarość, ciuchy Solejukowej i polityka, polityka, polityka - nawet w Wigilię. Aż do znudzenia :(.