• Informacje na temat:

  jesiennego makijażu

Artykuły na temat: jesiennego makijażu
 • Co się stało z twarzą Katarzyny Ankudowicz?

  Katarzyna Ankudowicz aktualnie gra w serialu "Pierwsza miłość", dlatego na prezentacji jesienne ramówki Polsatu nie mogła się nie pojawić. Aktorka zwróciła jednak uwagę fotoreporterów dziwnie odmienioną twarzą, która wyglądała mało naturalnie. Być może to tylko kwestia źle dobranego makijażu, bo przecież nie podejrzewamy jej o zaprzyjaźnienie się z doktorem Gojdziem. Ten w końcu związany jest...

 • Agnieszka Hyży i Paulina Drażba zaliczyły wpadkę na prezentacji ramówki Polsatu!

  Agnieszka Hyży (33 l.) i Paulina Drażba (33 l.) na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu chciały pewnie wyglądać wyjątkowo. Niestety, nie udało się i zaliczyły wpadkę! Przyszły ubrane... niemal identycznie!

 • Tą wypowiedzią Kinga Rusin ucięła wszelkie spekulacje! Zdecydowali się na poważny krok!

  Media z niecierpliwością oczekują na ślub Kingi Rusin (46 l.) z jej partnerem Markiem Kujawą. Jednak dziennikarka nawet nie chce o tym słyszeć!

 • Sąsiadka o Hance Lis: „Chodzi w szarym dresie i jest przerażająco smutna”

  ..., dziennikarka wybrała się z jedną z córek do restauracji. Bez grama makijażu, z nieułożonymi włosami, kiedyś tak zadbana gwiazda, straciła swój blask. Wyglądała na przygnębioną.  Jej sąsiedzi...

 • Bożena Kurowska do końca ukrywała śmiertelną chorobę. Zmarła na scenie

  Do samego końca ukrywała swoją śmiertelną chorobę. Gdy podczas przedstawienia Bożena Kurowska (†32 l.) upadła na scenie, publiczność sądziła, że to część spektaklu. Prawda była okropna.

 • Ladies Night w Cinema City: Wygraj zaproszenie!

  Jesienna chandra? Cinema City znalazło na nią niezawodny sposób - kolejne kobiece spotkanie, Ladies Night odbędzie się już 4 października! Dla czytelników INTERIA.PL mamy 1 podwójne zaproszenie do wygrania.

 • Projektanci czekają na Paris

  Bez makijażu, bez stylistów od układania włosów, bez gorących kreacji wieczorowych... Paris Hilton przebywa za kratkami w pomarańczowym kombinezonie więziennym, jednak według potwierdzonych informacji upadła diva już teraz otrzymuje propozycje od najlepszych światowych projektantów, którzy pragną zastąpić jej pomarańczowe wdzianko najmodniejszym asortymentem swoich nowych kreacji, gdy tylko

 • Marta Grycan poprowadzi teleturniej

  W jesiennej ramówce TLC pojawi się "Bake Off", teleturniej kulinarny prowadzony przez Martę Grycan i Piotra Gąsowskiego - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl. To format nadawany od dwóch lat przez BBC.

 • Ubrać Kożuchowską

  "Jesienny zew" to temat konkursu na stylizację. Pasjonaci mody, których propozycje spotkają się z największym uznaniem, będą mieli szansę ubrać w finale gwiazdę i ikonę mody - Małgorzatę Kożuchowską.

 • "Czas honoru": Start zdjęć do VI sezonu

  Ruszają zdjęcia do szóstej transzy serialu "Czas honoru". Akcja 13-odcinkowej produkcji rozgrywa się w 1946 roku, rok po wydarzeniach przedstawionych w piątym sezonie.