• Informacje na temat:

  jesse eisenberg zdjęcia

Artykuły na temat: jesse eisenberg zdjęcia
 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • "Suicide Squad": Znamy obsadę

  Will Smith, Jared Leto i Tom Hardy wystąpią w "Suicide Squad" - jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2016 roku, kolejnej ekranizacji kultowego komiksu produkowanej przez Warner Bros.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Dostojewski na wielkim ekranie

  Richard Ayoade, autor głośnego filmu "Moja łódź podwodna", przygotowuje się do ekranizacji noweli Fiodora Dostojewskiego "Sobowtór". W rolach głównych mają wystąpić Jesse Eisenberg ("The Social Network") i Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów").

 • Woody Allen kreci na Zatybrzu

  Woody Allen, który w Rzymie pracuje nad filmem znanym pod roboczym tytułem "Bop Decameron", od kilku dni kręci zdjęcia w autentycznej pracowni architekta na Zatybrzu. Na planie są aktorzy: Alec Baldwin, Ellen Page i Jesse Eisenberg.

 • Woody Allen w Rzymie

  Woody Allen rozpoczął w poniedziałek, 11 lipca, zdjęcia do swego najnowszego filmu. Miejscem pierwszych planów są Termy Karakalli, plac przy Koloseum i starożytna droga Appia Antica.

 • Penelope Cruz gra u Allena

  Penelope Cruz przyleciała w czwartek, 8 lipca, do Rzymu na rozpoczynające się wkrótce zdjęcia do filmu Woody'ego Allena "Bop Decameron". Aktorce towarzyszy mąż Javier Bardem, półroczny synek Leonardo oraz opiekunka do dziecka.

 • Woody Allen śpi na planie

  Zdjęcia Woody'ego Allena, jak śpi przy ulicznym stoliku baru w Rzymie, obiegły włoską prasę. Zmęczony reżyser drzemał podczas przerwy w zdjęciach do jego filmu "Bop Decameron" w dzielnicy Zatybrze w Wiecznym Mieście.

 • Benigni na planie u Allena

  Najbardziej znany włoski komik, reżyser i aktor Roberto Benigni pojawił się w piątek, 5 sierpnia, po raz pierwszy na planie filmu, jaki Woody Allen kręci w Rzymie. Zdjęcia z udziałem artysty kręcono w samym sercu Wiecznego Miasta, przy Piazza del Popolo.

 • Skandalistka chce zagrać u Allena

  18-letnia Ruby, bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, że będzie mogła zagrać u niego w filmie. Amerykański reżyser rozpoczyna wkrótce zdjęcia w Rzymie.

Wideo na temat: jesse eisenberg zdjęcia
 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Night Moves

  Nowy film Kelly Reichardt to trzymająca w napięciu, mroczna opowieść o zderzeniu szlachetnych ideałów z brutalnym aktem przemocy. Troje młodych ekoaktywistów: pracownik ekologicznej farmy Josh (Jesse Eisenberg), prowadząca spa Dana (Dakota Fanning) i weteran wojenny Harmon (Peter Sarsgaard) mają dość szkód, które wielkie korporacje wyrządzają naturalnemu środowisku. Powodowani frustracją i bezradnością postanawiają wysadzić mieszczącą się w Oregonie hydroelektryczną tamę, by zwrócić uwagę...

 • Zombieland

  Najśmieszniejsza komedia-horror od lat. Opowiada o dwóch mężczyznach, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Columbus /Jesse Eisenberg/jest słabeuszem, którego przy życiu trzyma tylko paniczny strach, Tallahassee /Woody Harrelson/ natomiast to wymachujący kałasznikowem, mordujący zombie twardziel, którego celem jest pozbycie się ostatniego żywego trupa z powierzchni ziemi. Kiedy nasi dwaj bohaterowie połączą siły z Wichitą i Little Rock, którzy także...