• Informacje na temat:

  jessica alba i jej dzieci

Artykuły na temat: jessica alba i jej dzieci
 • Jessica Alba chce schudnąć!

  Jessica Alba (33 l.), choć jest „lekka jak piórko”, chce zrzucić parę kilogramów…

 • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Jessica Alba (36 l.) została po raz trzeci mamą!

 • Jessica Alba szuka faceta

  Hollywoodzka gwiazda Jessica Alba w jednym z niedawnych wywiadów dała do zrozumienia, iż Cash Warren, jej aktualny partner, nie jest osobą, z którą chciałaby mieć dzieci.

 • Jessica Alba jest współwłaścicielką firmy zamieszanej w dużą aferę!

  Jessica Alba (34 l.) jest bardzo aktywna zawodowo. Zaangażowała się m.in. w prowadzenie firmy. Teraz może mieć spore kłopoty. Pod adresem jej przedsiębiorstwa skierowano poważne oskarżenia.

 • Jessica Alba mamą po raz drugi

  Gwiazda Hollywood, Jessica Alba, została drugi raz mamą. Aktorka urodziła w sobotę, 13 sierpnia, w Los Angeles swą kolejną córkę. Dziewczynka będzie nosić imiona Haven Garner.

 • Jessica Alba (36 l.) za kilka dni kolejny raz zostanie matką. Na świecie pojawi się jej trzecie dziecko - syn. Ojcem jest jej mąż Cash Warren. Paparazzi spotkali parę przed Akademią Teatralną w Los Angeles. Zagraniczne media określają ją mianem "ikony ciążowego stylu".

 • Grochowska jak Jessica Alba

  "Mali agenci 4D: Wyścig z czasem" to nowy film Roberta Rodrigueza o przygodach dzieciaków, które ratują świat. W polskiej wersji językowej występuje m.in. Agnieszka Grochowska, która użycza głosu Marissie, granej przez Jessikę Albę.

 • Jessica Alba: Podwójny cios dla aktorki i jej rodziny

  Jessica Alba (36 l.) oraz jej bliscy nie mogą przeboleć straty dwóch ukochanych pupili…

 • Alba nie wyklucza adopcji

  Jessica Alba pragnie wkrótce znowu zostać matką i nie wyklucza adopcji.

Wideo na temat: jessica alba i jej dzieci
 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...