• Informacje na temat:

  jessica alba jako mama

Artykuły na temat: jessica alba jako mama
 • Jessica Alba: "Troje dzieci zupełnie wyeksploatowało moje ciało"

  ...odsłaniać to, na co mam ochotę, to moje ciało. Bycie seksownym jest w porządku". Jessica Alba przyznała, że jako młodziutka gwiazda przywiązywała ogromną wagę do tego, by być idealnie szczupłą: "Mój(...) z filmu akcji. Czułam się uprzedmiotowiona i nie było mi z tym dobrze. Chciałam być postrzegana za dziewczynę szykowną i elegancką - dodała aktorka. W swojej karierze Jessica Alba otrzymywała bardzo...

 • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Jessica Alba mamą po raz drugi

  Jessica Alba została drugi raz mamą. Aktorka urodziła w sobotę, 13 sierpnia, w Los Angeles swą kolejną córkę. Dziewczynka będzie nosić imiona Haven Garner.

 • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

  W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu "Sin City: Damulka warta grzechu", a wśród niż odważny poster z ikoną serii - striptizerką Nancy Callahan. "Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film" - deklaruje grająca Nancy Jessica Alba.

 • Timberlake ma problemy psychiczne!

  Niedawno Justin Timberlake (27 l.) udzielił bardzo szczerego wywiadu, podczas którego nieoczekiwanie potwierdził plotki , jakoby miał problemy zdrowotne natury psychicznej.

 • Jessica Alba mamą po raz drugi

  Gwiazda Hollywood, Jessica Alba, została drugi raz mamą. Aktorka urodziła w sobotę, 13 sierpnia, w Los Angeles swą kolejną córkę. Dziewczynka będzie nosić imiona Haven Garner.

 • Alba nie wyklucza adopcji

  Jessica Alba pragnie wkrótce znowu zostać matką i nie wyklucza adopcji.

 • To nie jest miasto dla słabych kobiet

  Ostre jak klinga samurajskiego miecza i drapieżne niczym modliszka. Członkinie gangów, striptizerki i wojowniczki ninja - kusicielki z Miasta Grzechu udowadniają, że Sin City nie jest miejscem dla słabych kobiet. O swoich rolach w goszczącej na ekranach kin "Damulce wartej grzechu" opowiadają Jessica Alba, Rosario Dawson i nowa gwiazda ekranizacji dzieł Franka Millera - Jamie Chung.

 • Nie chce być obiektem pożądania

  Większość kobiet chce się podobać mężczyznom. Ale jedna z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek, Jessica Alba, nie chce być postrzegana jako "seksbomba". Dlatego m.in. unika wyzywających kreacji.

 • Gwiazdy oburzone decyzją sądu

  Coraz więcej gwiazd podważa werdykt sądu w kontrowersyjnej sprawie morderstwa Caylee Anthony.