• Informacje na temat:

  jessica alba nastolatka

Artykuły na temat: jessica alba nastolatka
 • "Zbuntowany anioł" i inne anielskie seriale

  ...superżołnierka, której udaje się uciec z tajnego rządowego ośrodka. Sama Alba przyznała, że nie lubiła tej roli. Przez nią czuła się... uprzedmiotowiona! Po roli w serialu science-fiction, emitowanym...

 • Czy gwieździe wypada palić papierosy?

  Rozenek. Świat zdziwił się również, gdy wyszło na jaw, że popalają sobie takie zagraniczne postaci, jak Jessica Alba, grzeczna Keira Knightley czy członkowie uwielbianego przez młodzież zespołu One...

 • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

 • Miłość i wojna

  Nagrodzone Złotą Palmą w Cannes "Życie Adeli", nowa komedia Juliusza Machulskiego "AmbaSSada", sequel "Maczety" i nowa wersja "Carrie" - m.in. te filmy trafią na ekrany polskich kin w piątek, 18 października.

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".