• Informacje na temat:

  jessica alba o sobie

Artykuły na temat: jessica alba o sobie
 • Jessica Alba zdradza sekret swojej świetnej sylwetki!

  Jessica Alba (33 l.), matka 6-letniej Honor i 3-letniej Haven, wyznała, w jaki sposób udaje jej się utrzymać nienaganną figurę.

 • Jessica Alba: Miasto grzechu jest kobietą

  Śmiało można powiedzieć, że Jessica Alba była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś ma 33 lata, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Jessica Alba politykiem?

  Jessica Alba chciałaby działać w polityce, gdyby nie zdecydowała się na karierę aktorki. Jest od dawna zaangażowana w działalność charytatywną i twierdzi, że gdyby była politykiem, poświęciłaby się pomocy ludziom w potrzebie.

 • Niewidoma Jessica Alba

  Jessica Alba ( "Sin City" ) uczy się żyć jako osoba niewidoma. Aktorka przygotowuje się do roli okaleczonej skrzypaczki w filmie "The Eye".

 • Jessica Simpson i jej mąż byli pijani, gdy brali ślub!?

  Jessica Simpson i Eric Johnsson pobrali się kilka dni temu. Para zorganizowała huczną imprezę, której strzegło kilkunastu ochroniarzy. Zdjęcia z uroczystości zostały sprzedane do magazynu "People", zatem zależało im, by jak najmniej przedostało się do mediów przed ich publikacją. Paparazzim udało się jednak zrobić kilka ujęć, dzięki czemu wiadomo, że na ślubie była obecna m.in. Jessica Alba...

 • Jessica Alba w komedii

  Jessica Alba prowadzi negocjacje dotyczące jej udziału w nowej komedii "Little Fockers". Jest to kolejna część przebojowej serii, w której skład wchodzą już "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców".

 • Jessica Alba mamą po raz drugi

  Jessica Alba została drugi raz mamą. Aktorka urodziła w sobotę, 13 sierpnia, w Los Angeles swą kolejną córkę. Dziewczynka będzie nosić imiona Haven Garner.

 • Niezdecydowana Jessica Alba

  Rozstania bywają trudne, zwłaszcza, gdy ktoś nie może się zdecydować, czy ostatecznie zerwać znajomość, czy też może dać związkowi jeszcze jedną szansę. Najwyraźniej w podobnej sytuacji jest Jessica Alba, która po gorących zapewnieniach o końcu jej związku z Cashem Warrenem łamie serca mężczyznom na całym świecie i coraz częściej jest widywana w towarzystwie swojego ex-chłopaka.

 • Jessica Alba czeka na tego jedynego

  W ostatnim wywiadzie Jessica Alba dała do zrozumienia, iż Cash Warren, jej aktualny partner, nie jest osobą, z którą gwiazda widziałaby się na dłuższą metę.

 • Jessica Alba szuka faceta

  Hollywoodzka gwiazda Jessica Alba w jednym z niedawnych wywiadów dała do zrozumienia, iż Cash Warren, jej aktualny partner, nie jest osobą, z którą chciałaby mieć dzieci.

Zdjęcia na temat: jessica alba o sobie
Wideo na temat: jessica alba o sobie
 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...

 • Był sobie las

  Jak naprawdę wygląda głębia tropikalnych lasów i jakie tajemnice skrywa? Jakie rośliny tam rosną i w jakim tempie? Po nagrodzonym Oscarem słynnym "Marszu pingwinów" Luc Jacquet zabiera nas w kolejną fascynującą podróż do świata natury - tym razem w głąb tajemniczych i mało znanych do tej pory lasów deszczowych, rosnących w Peru i Gabonie, uznanych za "zielone płuca" naszej planety. Zapierający dech w piersiach film pokazuje, jak wygląda cud tamtejszej przyrody. Obserwujemy cykl życia lasów...

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!