• Informacje na temat:

  jessica alba plotki

Artykuły na temat: jessica alba plotki
 • ..., aktorce bardzo zależy na tym, aby ten wyjątkowy, szczęśliwy czas spędzić jak najspokojniej. Pochwalamy! Jessica Simpson już po ślubie! Amerykańska piosenkarka 5 lipca poślubiła swojego wieloletniego partnera i ojca swoich dzieci, Erica Johnssona. Na weselu pary bawiła się m.in. Jessica Alba z mężem. Po uroczystości jeden z gości wyjawił, że państwo młodzi tak dobrze bawili się na imprezie...

 • Timberlake ma problemy psychiczne!

  Niedawno Justin Timberlake (27 l.) udzielił bardzo szczerego wywiadu, podczas którego nieoczekiwanie potwierdził plotki , jakoby miał problemy zdrowotne natury psychicznej.

 • Nagie fotki Justina w telefonie Kunis?!

  ...i Jessica Alba. Sprawą zajmuje się właśnie FBI, które wciąż otrzymuje nowe zgłoszenia w sprawie... Przypadek Mili Kunis jest jednak o tyle ciekawy, że gwiazda bynajmniej nie pstrykała zdjęć sobie samej(...)... Nie trzeba dodawać, że większość czasu na ekranie para spędza w łóżku! Sami zainteresowani uparcie dementują jednak plotki o swoim romansie.

 • Jessica Alba mamą po raz drugi

  Gwiazda Hollywood, Jessica Alba, została drugi raz mamą. Aktorka urodziła w sobotę, 13 sierpnia, w Los Angeles swą kolejną córkę. Dziewczynka będzie nosić imiona Haven Garner.

 • Nie chce być obiektem pożądania

  Większość kobiet chce się podobać mężczyznom. Ale jedna z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek, Jessica Alba, nie chce być postrzegana jako "seksbomba". Dlatego m.in. unika wyzywających kreacji.

 • Doradza, jak zdrowo żyć

  Hollywoodzka gwiazda, wzorowa żona i matka, Jessica Alba zadebiutuje w roli pisarki. Na początku przyszłego roku do księgarń trafi jej pierwsza książka - "The Honest Life", w której aktorka radzi, jak zadbać o zdrowy styl życia rodziny.

 • Boskie ciała show-biznesu

  Na ich sylwetki z podziwem patrzą mężczyźni, z zazdrością spoglądają również kobiety. Która ze znanych kobiet jest posiadaczką najpiękniejszego ciała show-biznesu?

 • Jest "Fantastyczna trójka"!

  Studio 20th Century Fox wybrało aktorów, którzy wcielą się w filmowej adaptacji komiksu "Fantastyczna czwórka" w trzech głównych bohaterów opowieści.

 • Weekend w kinie: Aż 11 premier!

  W tym tygodniu na ekrany kin trafia aż 11 produkcji. Obok "Maczety" Roberta Rodrigueza i "Joanny" Feliksa Falka na uwagę zasługują trzy animacje: 50. film w historii wytwórni Disneya "Zaplątani", nowe dzieło reżysera kultowego "Tria z Belleville" Sylvaina Chometa oraz francuski obraz "Mia i Migusie", który dwa lata temu zdobył Europejską Nagrodę Filmową.

Wideo na temat: jessica alba plotki
 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Szalona miłość

  "Szalona miłość" to "komedia romantyczna" swobodnie inspirowana samobójstwem poety Heinricha von Kleista w 1811 roku. Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo. Kiedy nie udaje mu się namówić kuzynki Marie – sceptycznie nastawionej wobec oryginalnej propozycji poety, Heinrich poznaje Henriettę, żonę znajomego przedsiębiorcy. Heinrich...

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...