• Informacje na temat:

  jessica biel piersi

Artykuły na temat: jessica biel piersi
 • Timberlake opluł fana

  Fan zresztą także okazał się nerwowym człowiekiem. Justin z dziewczyną Jessiką Biel (25 l.) wybrali się do Hard Rock Cafe, gdzie podszedł do niego chłopak z prośbą o autograf. Gdy piosenkarz odmówił(...) formie. Gdy Jessica próbowała zrobić mu zdjęcie, krzyknął: "Chcesz, żebym w ciebie też zaczął rzucać?".

 • Jessica Biel striptizerką

  Według "US Weekly" Jessica Biel wcieli się w postać striptizerki w filme "Powder Blue".

 • Ile photoshopa w Jessice Biel?

  Trudno nazwać "GQ" opiniotwórczym magazynem, ale jeśli chodzi o dobór okładkowych gwiazd - opinie na ich temat jeszcze długo odbijają się echem. Najnowsza - ile photoshopa w Jessice Biel?

 • Zbyt seksowna na Hollywood

  Jessica Biel (26 l.) obawia się, ze hollywoodzkie studia nie traktują jej poważnie. Przyczynę takiego stanu rzeczy aktorka upatruje w "nadmiernej seksowności" swojej osoby.

 • Zadebiutowały jako reżyserki

  Eva Longoria, Zoe Saldana i Olivia Wilde pokazały się z innej strony. Aktorki zadebiutowały po drugiej stronie kamery w ramach akcji Glamour Reel Moments i wyreżyserowały trzy krótkie filmy, ukazujące historie różnych kobiet.

Wideo na temat: jessica biel piersi
 • Pamięć absolutna

  Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Godzilla", "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni" zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...