• Informacje na temat:

  jessica bill

Artykuły na temat: jessica bill
 • "Czysta krew": Benedict Cumberbatch i Jessica Chastain mieli zagrać główne role?

  ..."Benedict Cumbernbatch wziął udział w castingu do roli Billa" - wyjawił Ball. Jak wiemy, rolę tę otrzymał Stephen Moyer, którego obecnie możemy oglądać w "The Gifted: Naznzaczeni". Jednak nie tylko serialowy Sherlock był jedną z gwiazd, jakie mogły wystąpić w serialu. W przesłuchaniach wzięły udział również Jessica Chastain  i Jennifer Lawrence - Chastain starała się o rolę Sookie Stackhouse...

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • „Harley and the Davidsons”: Jak narodziła się legenda Ameryki

  Harley-Davidson to coś więcej niż tylko motocykl. To ideologia, styl życia i symbol Ameryki, stworzony od zera przez Waltera i Arthura Davidsonów oraz ich przyjaciela Billa Harleya. Droga do sukcesu nie była jednak prosta.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Niepowtarzalny, mocny i niezaprzeczalnie seksowny...

  Niesławny król wampirów Russell Edgington powraca, Tara ostaje zmieniona w wampira, a Erikowi i Billowi grozi kara śmierci. Przygotujcie się na piąty sezon "Czystej krwi". Nowe odcinki zadebiutują na DVD w ofercie Galapagos Films już 17 maja.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Gotowi na świeżą krew?

  Licząca sobie kilkaset lat czarownica postanawia zemścić się na wampirze rasie. Bill Compton zostaje królem, Sookie związuje się z... Erikiem Northmanem. Czwarty sezon "Czystej krwi" na długie godziny przykuwa do telewizorów! Teraz możemy go nabyć na DVD.

 • Gwiazda "Piratów" w głośnym remake'u

  Bill Nighy negocjuje swój udział w remake'u znanego filmu akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Pamięć absolutna". Aktor wystąpi u boku obsadzonego w głównej roli Collina Farrella.

 • Czysta krew

  Trzymając w ręku ratyfikowaną "Poprawkę o prawach wampirów", Nan Flanagan (Jessica Tuck) wchodzi do baru Fangtasia, aby poznać z ust Erika kulisy zniknięcia...

 • Jeden dolar dla Tarantino

  Quentin Tarantino ( "Pulp Fiction" ) otrzymał od Roberta Rodrigueza ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) jednego dolara za realizację jednej ze scen do filmu "Sin City". W sekwencji, którą wyreżyserował twórca "Kill Bill" , zagrali Clive Owen ( "Tożsamość Bourne'a" ), Benicio Del Toro ( "21 gramów" ) i Brittany Murphy ( "8. Mila" ).

Wideo na temat: jessica bill
 • "Czysta krew 7": Co wydarzy się w następnych odcinkach?

  (Sookie), Stephen Moyer (Bill), Alexander Skarsgård (Eric), Sam Trammell (Sam), Ryan Kwanten (Jason), Rutina Wesley (Tara), Nelsan Ellis (Lafayette), Carrie Preston (Arlene), Deborah Ann Woll (Jessica

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Szalona miłość

  "Szalona miłość" to "komedia romantyczna" swobodnie inspirowana samobójstwem poety Heinricha von Kleista w 1811 roku. Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo. Kiedy nie udaje mu się namówić kuzynki Marie – sceptycznie nastawionej wobec oryginalnej propozycji poety, Heinrich poznaje Henriettę, żonę znajomego przedsiębiorcy. Heinrich...