• Informacje na temat:

  jessica pare plotki

Artykuły na temat: jessica pare plotki
 • "Czysta krew": Benedict Cumberbatch i Jessica Chastain mieli zagrać główne role?

  ..."Benedict Cumbernbatch wziął udział w castingu do roli Billa" - wyjawił Ball. Jak wiemy, rolę tę otrzymał Stephen Moyer, którego obecnie możemy oglądać w "The Gifted: Naznzaczeni". Jednak nie tylko serialowy Sherlock był jedną z gwiazd, jakie mogły wystąpić w serialu. W przesłuchaniach wzięły udział również Jessica Chastain  i Jennifer Lawrence - Chastain starała się o rolę Sookie Stackhouse...

 • Sarah Jessica Parker projektantką obuwia

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker zdobyła sławę, grając wielbicielkę szpilek Manolo Blahnika w serialu "Seks w wielkim mieście". Kilka lat po zakończeniu produkcji, gwiazda znów pokaże się w butach tej marki. Tym razem jednak w kolekcji własnego autorstwa.

 • Zagraniczne hity na jesień 2014

  ...i perwersyjne wątki. Nie zabraknie też szczypty czarnego humoru. Na deser doskonała Jessica Lange w roli apodyktycznej sąsiadki. "Kości" PREMIERA 7.09 Polsat, Niedziela, godz.: 22.45 Rodzinne(...) dzielnic miasta. Początkująca położna Jenny Lee (Jessica Raine) zostaje przydzielona do pracy w Nonnatus House. Okazuje się, że to nie szpital na przedmieściach Londynu, a niewielki klasztor...

 • Koniec związku słynnej pary

  Jessica Lange i Sam Shepard po wielu latach wspólnego życia postanowili się rozstać. Doniesienia te potwierdzili ich rzecznicy prasowi.

 • Nagie fotki Justina w telefonie Kunis?!

  ...i Jessica Alba. Sprawą zajmuje się właśnie FBI, które wciąż otrzymuje nowe zgłoszenia w sprawie... Przypadek Mili Kunis jest jednak o tyle ciekawy, że gwiazda bynajmniej nie pstrykała zdjęć sobie samej(...)... Nie trzeba dodawać, że większość czasu na ekranie para spędza w łóżku! Sami zainteresowani uparcie dementują jednak plotki o swoim romansie.

 • Gwiazdy "Nowożeńców" szykują rozwód?

  Jessica Simpson i Nick Lachey, gwiazdy reality show "Nowożeńcy", muszą walczyć z plotkami o rozpadzie związku. Dziennikarze amerykańscy przekonani są o rychłym rozwodzie amerykańskiej wokalistki i byłego członka 98 Degrees.

 • Solo w wielkim mieście?

  Plotki o rozstaniu aktorskiej pary Sarah Jessiki Parker i Matthew Brodericka nie cichną od kilku miesięcy. Jedna z amerykańskich gazet napisała, że gwiazda serial u "Seks w wielkim mieście" wyprowadza się właśnie z ich wspólnego domu.

 • Urodzi dla nich bliźniaczki

  Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick po raz drugi zostaną rodzicami. Bliźniaczki urodzi dla nich matka zastępcza.

 • Miłosne przygody Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson (22 l.) i Jessica Biel (25 l.) mają upodobanie do tych samych facetów. Obydwie ustrzeliły zarówno Ryana Reynoldsa, jak i Justina Timberlake'a.

 • Biel zmieniła nazwisko na Timberlake

  Prawie rok są małżeństwem, ale dopiero teraz amerykańska aktorka Jessica Biel postanowiła przyjąć nazwisko swojego męża - Justina Timberlake'a. Wszystkie formalności urzędowe są już dopełnione.