• Informacje na temat:

  jessica simpson aktorka

Artykuły na temat: jessica simpson aktorka
 • Ciężarna Jessica Simpson na imprezie

  Jessica Simpson (38 l.) niebawem rodzi. Pomimo tego nie odmówiła sobie przyjścia na imprezę.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Jessica Simpson odpowiada na krytykę fanów!

  Jessica Simpson (38 l.) postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy pod filmikiem z jej synem w roli głównej, który zamieściła jakiś czas temu na Instagramie.

 • Jessica Simpson wolna

  Jessica Simpson, gwiazda pop, a ostatnio także aktorka, zszokowała fanów potwierdzając koniec jej związku z wokalistą Johnem Mayerem.

 • Jessica Simpson spodziewa się 3. dziecka?!

  Zagraniczne media spekulują na temat kolejnej ciąży Jessiki Simpson (36 l.)!

 • Jessica Simpson adoptuje dzieci?

  Jessica Simpson, amerykańska wokalistka i aktorka, na razie nie zamierza mieć dzieci ze swoim mężem Nickiem Lachey'em, ale poważnie zastanawia się nad adopcją. "Na pewno to zrobimy" - zapowiada.

 • Jessica Simpson (37 l.), która długo walczyła z nadmiarowymi kilogramami, znów nieco się zaokrągliła. W sieci momentalnie pojawiły się pogłoski o jej ciąży…

 • Jessica Simpson rozwodzi się

  25-letnia Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i aktorka, złożyła pozew rozwodowy. Przypomnijmy, że przez ostatnie trzy lata gwiazda muzyki pop była żoną 32-letniego Nicka Lachey, byłego wokalisty grupy 98 Degrees.

 • Wieści zza oceanu: Przeciwniczka Batwoman; Jessica Alba w "L.A.'s Finest"

  W dzisiejszym "skrócie": zwiastun "L.A.'s Finest", wiadomości obsadowe i wznowienie "Simpsonów".

 • Jessica Simpson: Koniec ze śpiewaniem?

  Amerykańska aktorka i wokalistka Jessica Simpson podjęła decyzję o zakończeniu kariery piosenkarki, choć nadal obowiązuje ją kontrakt na trzy płyty. Podobno Jessica zamierza się skupić na filmie, a jej marzeniem jest podbicie Hollywood.

Wideo na temat: jessica simpson aktorka
 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Szalona miłość

  "Szalona miłość" to "komedia romantyczna" swobodnie inspirowana samobójstwem poety Heinricha von Kleista w 1811 roku. Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo. Kiedy nie udaje mu się namówić kuzynki Marie – sceptycznie nastawionej wobec oryginalnej propozycji poety, Heinrich poznaje Henriettę, żonę znajomego przedsiębiorcy. Heinrich...

 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...