• Informacje na temat:

  jessica simpson piosenkarka

Artykuły na temat: jessica simpson piosenkarka
 • Jessica Simpson chwali się dziećmi!

  Jessica Simpson (35 l.) nie ma oporów przed pokazywaniem swoich pociech w mediach społecznościowych.

 • Jessica Simpson w szpitalu

  Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i gwiazda reality show "Nowożeńcy", znalazła się w poniedziałek, 21 lutego, w szpitalu. Przyczyną hospitalizacji była poważna infekcja żołądka.

 • Jessica Simpson: Dopadł ją efekt jo-jo!

  Jessica Simpson (37 l.) po dwóch ciążach ostro wzięła się za siebie i udało jej się sporo schudnąć, czym chętnie chwaliła się w sieci. Wygląda jednak na to, że znów pofolgowała sobie z dietą, co można zauważyć na najnowszych zdjęciach z plaży. Zobaczcie, jak piosenkarka wyglądała jeszcze kilka miesięcy temu, a jak prezentuje się obecnie.

 • Jessica Simpson: Rekordowy pozew

  Kieszeń śpiewającej aktorki Jessiki Simpson może uszczuplić się aż o 100 milionów dolarów. Takiej sumy w sądowym pozwie domaga się od niej firma odzieżowa The Tarrant Apparel Group, która twierdzi, że Jessica Simpson, wbrew uzgodnieniom, nie brała udziału w promocji ubrań.

 • Jessica Simpson spodziewa się 3. dziecka?!

  Zagraniczne media spekulują na temat kolejnej ciąży Jessiki Simpson (36 l.)!

 • Jessica Simpson na diecie

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson bardzo dba o swoją figurę. Piosenkarka całkowicie wykreśliła ze swojej diety cukier. Obawia się, że przez słodycze jej pupa może stać się zbyt krągła.

 • Jessica Simpson zaciągnęła córkę na ściankę!

  ...5-letnia córka Jessiki Simpson (37 l.) pozowała ze swoją sławną mamą na ściance. Nie wyglądała jednak na zachwyconą…

 • Jessica Simpson rozwodzi się

  25-letnia Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i aktorka, złożyła pozew rozwodowy. Przypomnijmy, że przez ostatnie trzy lata gwiazda muzyki pop była żoną 32-letniego Nicka Lachey, byłego wokalisty grupy 98 Degrees.

 • Jessica Simpson ma problem z alkoholem?!

  Jessica Simpson (34 l.) ostatnio ponoć zbyt często zagląda do kieliszka…

 • Jessica Simpson zaręczyła się

  Jessica Simpson zaręczyła się z byłym futbolistą NFL, Erikiem Johnsonem. Informacje o narzeczeństwie przekazały reprezentantki aktorki i piosenkarki w rozmowie z Associated Press.

Zdjęcia na temat: jessica simpson piosenkarka
Wideo na temat: jessica simpson piosenkarka
 • Czy piosenkarka przyzna się do uzależnienia, by ratować rodzinę?

  W mediach od dawna krąży informacja, że Jessica Simpson ma problem z alkoholem i środkami uspokajającymi. Gwiazda nigdy jednak nie skomentowała zarzutów w tej sprawie. Po jej publicznych występach(...) ultimatum. Groził, że jeśli nie pójdzie na odwyk, odejdzie wraz z dziećmi. Czy dla rodziny piosenkarka jest gotowa przyznać się do uzależnienia? (CNN Newsource/x-news)

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Szalona miłość

  "Szalona miłość" to "komedia romantyczna" swobodnie inspirowana samobójstwem poety Heinricha von Kleista w 1811 roku. Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo. Kiedy nie udaje mu się namówić kuzynki Marie – sceptycznie nastawionej wobec oryginalnej propozycji poety, Heinrich poznaje Henriettę, żonę znajomego przedsiębiorcy. Heinrich...