• Informacje na temat:

  jessica wybrała

Artykuły na temat: jessica wybrała
 • Jessica Simpson wybrała się na spotkanie w koszuli nocnej!

  Jessica Simpson (37 l.) była już widywana w różnych dziwnych stylizacjach. Koszula nocna, którą ostatnio założyła na spotkanie w centrum miasta, chyba jednak przebiła wszystko! Wyszłybyście tak na ulicę?

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Ciężarna Jessica Simpson na imprezie

  Jessica Simpson (38 l.) niebawem rodzi. Pomimo tego nie odmówiła sobie przyjścia na imprezę.

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • Justin Timberlake i Jessica Biel u ekspertki od porodów

  Justin Timberlake (33 l.) i Jessica Biel (32 l.) przygotowują się do rodzicielstwa? Ostatnio wybrali się do ekspertki od porodów…

 • "Interstellar" w kinach IMAX

  7 listopada fani dorobku Christophera Nolana po raz pierwszy od czasu trylogii o mrocznym rycerzu będą mieli okazję wybrać się na jego produkcję do kina. Premiera obrazu "Interstellar" to jedno z większych wydarzeń filmowych w tym roku. Zarówno kunszt reżysera, jak i jego wykorzystanie najnowszych technologii, zapewnią najlepsze doznania miłośnikom gatunku science-fiction.

 • Jessica Simpson: Jej narzeczony naraził ich dziecko na niebezpieczeństwo!

  Jessica Simpson (33 l.) wybrała się wraz z rodziną na plażę. Na zdjęciu uwieczniła, jak jej narzeczony, Eric Johnson (34 l.) podrzuca wysoko w górę ich dwuletnią córkę, Maxwell.

 • "Ted 2": Nowy zwiastun

  Właśnie pojawił się kolejny zwiastun jednej z najgłośniejszych premier roku - drugiej części "Teda".

 • "Rolnik szuka żony 5": Jessica szczera do bólu! Koszmar, co przeszła!

  Jessica Memiec (24 l.) z Leszna to jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek "Rolnik szuka żony 5". Okazuje się, że dziewczyna ma za sobą trudne miłosne doświadczenia.

 • Kevin Spacey pomaga młodym twórcom

  Kevin Spacey i Uma Thurman zaangażowani są w produkcje filmów, których reżyserami są amatorzy.

Wideo na temat: jessica wybrała
 • Jessica Mercedes zachwyciła zagraniczne media!

  Blogerka modowa Jessica Mercedes została dostrzeżona przez światowe media na paryskim tygodniu mody. Jakie zagraniczne gazety o niej napisały? Czy Mercedes boi się tego, że moda na blogi modowe przeminie? W "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jakie są jej plany. "Powoli i do przodu, byle się rozwijać" - powiedziała. Dlaczego duet Paprocki & Brzozowski właśnie ją wybrał do promowania nowej kolekcji

 • Noe: Wybrany przez Boga

  Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji...

 • Jessica Alba mamusią

  Jessica Alba przygotowuje się do roli mamy. 17 stycznia aktorka wybrała się na zakupy do modnego sklepu ze sprzętem domowym "The Open Door".

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...