• Informacje na temat:

  jessiki biel

Artykuły na temat: jessiki biel
 • Jessica Biel jest w drugiej ciąży?!

  Wygląda na to, że rodzina Justina Timberlake'a (35 l.) i Jessiki Biel (34 l.) niedługo może się znowu powiększyć. Zachodnie media donoszą bowiem, że aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży. Informatorzy magazynu "OK" twierdzą, że małżeństwo już niedługo przywita na świecie bliźnięta!

 • Daremny striptiz Jessiki Biel

  Najnowsza produkcja z udziałem Jessici Biel "Powder Blue" trafi bezpośrednio na półki DVD. Rozczarowana aktorka liczyła na to, że scena, w której gra topless, przekona producentów do wyświetlenia filmu na dużym ekranie.

 • Justin Timberlake i Jessica Biel rozwodzą się?!

  Jeden z plotkarskich magazynów donosi, że małżeństwo Justina Timberlake'a (35 l.) i Jessiki Biel (34 l.) przechodzi poważny kryzys. Czy szykuje nam się kolejny głośny rozwód w show-biznesie?

 • Timberlake i Biel znowu razem?

  Gwiazdor pop Justin Timberlake najwyraźniej postanowił wrócić do swojej byłej partnerki, Jessiki Biel. Para była widziana razem na początku tygodnia w Toronto podczas wspólnej wycieczki rowerowej.

 • Justin Timberlake i Jessica Biel nadali synkowi nietypowe imię!

  Justin Timberlake (34 l.) i Jessica Biel (33 l.), którzy niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami, zdecydowali się nadać dziecku dość oryginalne imię.

 • Biel nie lubi się całować

  Jessica Biel - jedna z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek - nie lubi się całować!

 • Jessica Biel i Justin Timberlake rozwiodą się!?

  Jessica Biel (32 l.) i Justin Timberlake (33 l.) przechodzą poważny kryzys małżeński. Para ponoć jest o krok od rozwodu…

 • W różowej sukni ślubnej

  Ujawniono pierwsze zdjęcie z wesela aktorki Jessiki Biel i piosenkarza Justina Timberlake'a.

 • Jessica Biel postawiła Justinowi Timberlake’owi ultimatum!

  Jessica Biel (32 l.) jest zdesperowana, żeby jak najszybciej zostać mamą. Justin Timberlake (33 l.) wciąż jednak nie czuje się gotowy, by powiększyć rodzinę!

 • Jessica Biel: Życie to przygoda

  Gra w hicie "Pamięć absolutna", który 31 sierpnia wchodzi na ekrany polskich kin i czeka na premierę swoich pięciu kolejnych filmów.

Wideo na temat: jessiki biel
 • Pamięć absolutna

  Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Godzilla", "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni" zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Drużyna A

  Kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serial u TV, wyreżyserowana przez Joe Carnahana ("As w rękawie", "Na tropie zła"). Grupa weteranów wojny w Iraku zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię. W rolach głównych: Bradley Cooper ("Jestem na tak", "Kac Vegas") i Liam Neeson ("Batmana: początek", "Lista Schindlera"). Tytułowa drużyna to byli żołnierze Sił Specjalnych, którzy zostali oskarżeni o przestępstwo, którego nie popełnili....