• Informacje na temat:

  jessy

Artykuły na temat: jessy
 • „Dziewczyny”: Wkrótce się ogarniemy

  ...jeszcze na studiach. Jessa Johansson (Jemima Kirke) jest wolnym duchem i miłośniczką podróży. Shoshanna Shapiro (Zosia Mamet) jest kuzynką Jessy, studentką Uniwersytetu Nowojorskiego i miłośniczką...

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • "Dziewczyny": Szczęśliwe bez względu na wszystko

  Shapiro (Zosia Mamet) jest kuzynką Jessy, studentką Uniwersytetu Nowojorskiego i miłośniczką serialu "Seks w wielkim mieście". W trzecim sezonie serialu "Dziewczyny" przyjaźń pomiędzy dziewczynami...

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

 • Między "Seksem w wielkim mieście" i "Plotkarą"

  ...jest w ciąży i poważnie zastanawia się nad aborcją. Shoshanna Shapiro (Zosia Mamet) jest kuzynką Jessy, studentką Uniwersytetu Nowojorskiego i miłośniczką serialu "Seks w wielkim mieście". Jest też...

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  Za nami 55. Konkurs Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem zwycięzcą okazała się być 19-letnia maturzystka z Hanoweru, Lena Meyer-Landrut z piosenką "Satellite". A nam Polakom pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w koncercie finałowym będziemy mogli kibicować piosence reprezentującej nasz kraj.

 • Czy leci z nami Tom Arnold?

  Tom Arnold ( "Od kołyski aż po grób" ) i telewizyjny komik Kevin Hart ( serial "Class of '06") przypuszczalnie zagrają w zwariowanej komedii "Soul Plane". Ma to być opowieść w stylu kultowej komedii "Czy leci z nami pilot?" . W epizodach będzie można zobaczyć słynne gwiazdy muzyki hiphopowej.

 • Snoop Dogg i Method Man w filmie

  Amerykańscy raperzy Snoop Dogg i Method Man zagrają w nowej, "miejskiej" wersji klasycznej komedii "Czy leci z nami pilot?". Zdjęcia mają się rozpocząć pod koniec czerwca.

 • King Kobra ujawnia szczegóły

  Jak informowaliśmy przed kilkoma dniami, nowy album amerykańskiej grupy King Kobra będzie nosić tytuł "Sound Asylum". Niedawno Carmine Appice, legendarny perkusista i lider zespołu, ujawnił tytuły piosenek, które trafią na album.

 • Shakira odpiera ataki hiphopowców

  "Hips Don't Lie", wielki przebój Shakiry i Wyclefa Jeana, wciąż nie ma sobie równych na angielskiej liście najpopularniejszych singli. Ten wakacyjny hit na szczycie trzyma się już czwarty tydzień. Tym razem w czołówce doszło do sporych przetasowań, bo z drugiej linii zaatakowali przedstawiciele hip hopu, muzyki tanecznej i r'n'b.

Wideo na temat: jessy
 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

Dyskusje na temat: jessy