• Informacje na temat:

  jestem magdalena tul

Artykuły na temat: jestem magdalena tul
 • "Ranczo": Magdalena Waligórska została mamą!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza", i Mateusz Lisiecki, czyli Iwo z "Barw szczęścia", niespełna dwa tygodnie temu zostali rodzicami. Piotruś - pierwsze dziecko aktorskiej pary - przyszedł na świat 18 lipca w szpitalu św. Anny w Piasecznie. Rodzice wprost oszaleli na jego punkcie...

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • Porażka Polski na Eurowizji

  W Dusseldorfie zakończył się pierwszy półfinał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji . Reprezentantka Polski, Magdalena Tul nie przeszła do finału, który odbędzie się w sobotę 14 maja.

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • Magdalena Tul: Ludzie dziękują mi za moje piosenki

  Wokalistka i autorka tekstów Magdalena Tul przyznaje, że to dzięki muzyce odważyła się w większym stopniu otworzyć na ludzi. Swoją muzyką stara się pomagać także innym.

 • Eurowizja 2011: Polska na ostatnim miejscu

  Reprezentująca Polskę na tegorocznej Eurowizji Magdalena Tul według oficjalnych wyników zajęła w pierwszym półfinale ostatnie, 19. miejsce.

 • Odważna Magdalena Tul (płyta "Brave")

  Już dziś do sklepów w całej Polsce trafia płyta Magdaleny Tul, znanej z występów w programach "Jaka to melodia?", "The Voice of Poland 2" i na Eurowizji 2011. Album o tytule "Brave" promuje funkowy singel "So Good".

 • Eurowizja 2014: 0 punktów dla Conchity Wurst od Polski. Jury się tłumaczy

  Mimo że Conchita Wurst, austriacka zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji, znalazła się na 4. miejscu w głosowaniu polskich telewidzów, nasi jurorzy skutecznie odebrali jej punkty.

 • Magdalena Tul: "Czuję żal do siebie"

  Magdalena Tul komentuje katastrofalne ostatnie miejsce piosenki "Jestem" w Eurowizyjnym półfinale. "To nie był stres, tylko błąd techniczny" - przekonuje piosenkarka.

 • Eurowizja: Magdalena Tul po angielsku?

  Magdalena Tul, która utworem "Jestem" zwyciężyła w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizja, zastanawiała się nad zaprezentowaniem w Dusseldorfie anglojęzycznej wersji piosenki.

Wideo na temat: jestem magdalena tul
 • To ona pojedzie na Eurowizję

  Na Konkursie Piosenki Eurowizja 2011 w Dusseldorfie nasz kraj reprezentować będzie Magdalena Tul z piosenkę "Jestem".

 • Był sobie dzieciak

  "Był sobie dzieciak" to przypowieść opowiedziana w taki sposób, by działała z zaskoczenia, nie wprost, prawie niczym bajka dla dzieci, stopniowo budując poczucie grozy, tym większej, że odnoszącej się do prawdziwych ludzkich historii. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej w 1944 roku w Polsce w trakcie Powstania Warszawskiego krwawo tłumionego przez Niemców. Marek (Rafał Fudalej) to młody poeta, niedoszły maturzysta, który w warunkach wojennych musi dojrzeć i dorosnąć...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...