• Informacje na temat:

  jet li

Artykuły na temat: jet li
 • Krystyna Tkacz: Rozpoznawalną nędzarką jetem!

  Kochamy ją za pamiętną rolę pani Kotkowej w serialu "Alternatywy 4", czyli żony dźwigowego Zygmunta, którego grał Kazimierz Kaczor. Dziś Krystyna Tkacz (69 l.) gra w najpopularniejszych serialach m.in. "Drugiej szansie" z Małgorzatą Kożuchowską. Jak jednak przyznaje, w jej domu się nie przelewa...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Sasha Strunin wróciła na salony!

  Sasha Strunin (26 l.) zdobyła popularność ponad 10 lat temu. Wokalistka występowała w zespole "The Jet Set", a po jego rozwiązaniu rozpoczęła karierę solową. Strunin ma za sobą także udział w celebryckiej edycji "Big Brothera", po zakończeniu której sporo mówiło się o jej rzekomym romansie z bokserem Marcinem Najmanem. W ostatnich latach wokalistka niemal zupełnie zniknęła z polskich salonów...

 • Mnich Jet Li

  Jet Li ("Zabójcza broń 4", "Romeo musi umrzeć" ) w swym najnowszym filmie wcieli się w tybetańskiego mnicha. Nad scenariuszem, opartym na pomyśle samego Jeta Li, pracuje Robert Mark Kamen ("Karate Kid", "Piąty element"), autor opowieści do jednego z ostatnich obrazów gwiazdora kina akcji, filmu "Kiss Of The Dragon".

 • Bokser rozdziewiczył Sashę Strunin

  ...19-letnia wokalistka zespołu Jet Set spotyka się z 29-letnim Marcinem Najmanem.

 • Przebojowy The Jet Set

  Debiutujący duet The Jet Set był wielką niespodzianką podczas sobotnich (28 stycznia) krajowych eliminacji Konkursu Eurowizji. Pochodzący z Chicago raper Tray i 16-latka Sasha, rodem z Sankt Petersburga, zajęli wysokie 3. miejsce, zaledwie o punkt ustępując zwycięskiej grupie Ich Troje i Kasi Cerekwickiej. W rozmowie z INTERIA.PL członkowie The Jet Set zapewniają, że już wkrótce będzie o nich

 • Sasha nie chce się rozebrać

  Wokalistka zespołu The Jet Set, 18-letnia Sasha powiedziała "Super Expressowi", że nie planuje w najbliższym czasie brać udziału w rozbieranej sesji fotograficznej, ponieważ nie czuje się na to jeszcze wystarczająco dorosła.

 • Jet Li na PlayStation

  Jet Li, mistrz wschodnich sztuk walki, znany z ról w takich filmach, jak "Zabójcza broń 4" , "Romeo musi umrzeć" , "Pocałunek smoka" , "Tylko jeden" , zadebiutuje niedługo w nowej roli. Tym razem aktor "wystąpi" w grze, która ukaże się na PlayStation.

 • Fidusiewicz w końcu znalazł dziewczynę?

  Według "Super Expressu" między Adamem Fidusiewiczem (22 l.), znanym z serial u "Na Wspólnej" i Sashą Strunin (18 l.), wokalistką zespołu Jet Set, który ostatnio poniósł porażkę na Eurowizji, zaiskrzyło.

 • Kiedyś w The Jet Set

  Tray, znany jako współzałożyciel zespołu The Jet Set oraz współautor i współwykonawca przebojów "How Many People" i "Just Call Me" , obecnie pracuje nad solowym albumem "Bounce Back".

Zdjęcia na temat: jet li
Dyskusje na temat: jet li