• Informacje na temat:

  jet li wiek

Artykuły na temat: jet li wiek
 • Jet Li czuje się stary

  Jet Li, gwiazdor filmów akcji stwierdził, że on i jego przyjaciel Jackie Chan są już za starzy na kręcenie filmów kung-fu. Obaj aktorzy spotkali się na planie filmu "The Forbidden Kingdom".

 • The Jet Set: Nie jesteśmy parą

  Jeszcze niedawno o The Jet Set niemal nikt nie słyszał. To zmieniło się od momentu, gdy ich piosenka "How Many People" znalazła się w krajowym finale Konkursu Eurowizji. Duet tworzony przez(...) wokalista Brytyjczyk David byli gośćmi CZATerii. Poniżej przeczytacie najciekawsze fragmenty rozmowy The Jet Set z internautami.

 • Eurowizja: Poznaj kandydatów!

  Najbardziej znanym uczestnikiem tegorocznego konkursu "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 3 lutego, jest duet The Jet Set - czarny koń krajowych eliminacji do Eurowizji w 2006 roku. A kim są pozostali kandydaci?

 • Weekend w kinach

  W ten weekend w kinach debiutuje aż sześć filmów. Wśród oferty dystrybutorów każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na ekranach pojawią się pełne akcji opowieści - "Hero" , dreszczowiec "Rekrut" , przygodowa historia "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" . Zadebiutuje również sensacyjna komedia, "Wydział Zabójstw, Hollywood" oraz erotyczny dreszczowiec "Basen" , a także obyczajowa opowieść "Julia wraca do domu" Agnieszki Holland.

 • Najlepszy riff XXI wieku

  W XX wieku zaszczytny tytuł najlepszego gitarowego riffu należał do "Smoke On The Water" Deep Purple. Sprawdź kto w XXI stuleci został spadkobiercą Ritchiego Blackmoore'a!

 • Szwagierkolaska po łódzku

  Muniek Staszczyk z T.Love zaśpiewa kilka piosenek o Łodzi. Płyta nagrana z łódzkimi muzykami przywołuje klimat wielokulturowej historii miasta.