• Informacje na temat:

  jeziora marzeń

Artykuły na temat: jeziora marzeń
 • "Jezioro marzeń": Katie Holmes nie zagra w kontynuacji serialu!

  Katie Holmes, czyli niezapomniana Joey Potter, oficjalnie odrzuciła propozycję zagrania w remake'u "Jeziora marzeń" - serialu, który przed laty zapewnił jej sławę.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  Kiedy w 1998 roku rozpoczynały się zdjęcia do "Jeziora marzeń", nazwiska odtwórców głównych ról były ledwie rozpoznawalne w Hollywood. Serial okazał się hitem lat 90., a aktorzy zyskali status gwiazd. Jak dalej potoczyły się ich kariery? Kto lepiej wykorzystał swoje pięć minut w telewizji?

 • Dorota Kolak: Taniec na motocyklu

  - Żeby mieć czas zamieszać w garze i się pogapić - to przepis Doroty Kolak na odpoczynek. Aktorka bardzo skrupulatnie, na czerwono, wpisuje w kalendarz urlop. - I po prostu staram się go pilnować - podkreśla.

 • Gwiazda "Jeziora marzeń" w nowym serialu

  Aktor znany z "Jeziora marzeń", którego można było niedawno oglądać w serialu "Friinge: Na granicy światów", wcieli się w Cole’a - hardego kowboja, zarządzającego ranczem na Long Island, które od(...) z serialu do serialu nie wydaje mi się mądre. Dzięki temu, że "Jezioro marzeń" odniosło wielki sukces, mam teraz tę wygodę, że nie muszę zamartwiać się brakiem nowych propozycji. Zawsze mogę poczekać, aż...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • ​Gwiazdy po latach: "Jezioro marzeń"

  ...tydzień z Marilyn" - to tylko część filmów, za które dostała nagrody. Od czasów "Jeziora marzeń" nie zagrała już w żadnym serialu. Teraz stawia na kino niezależne. Na planie "Tajemnicy..." poznała(...) twórców "Jeziora marzeń" i odtąd jej kariera nabrała tempa, choć złośliwi mówią, że nie wykorzystała szansy, jaką dał jej serial. Wystąpiła ponad dwudziestu filach m.in. "Jak wykończyć panią...

 • Kłopoty gwiazdy "Jeziora marzeń"

  James Van Der Beek, znany z roli Dawsona w popularnym niegdyś serial u "Jezioro marzeń", rozstał się z żoną po sześciu latach małżeństwa.

 • Marzena Słupkowska: Dzieciństwo miałam wspaniałe!

  Polacy ją uwielbiają, czego dowodem jest tegoroczna Telekamera „Tele Tygodnia” dla najpopularniejszej prezenterki pogody. Prywatnie Marzena Słupkowska (39 l.) jest od lat szczęśliwą żoną, ale o swoim małżeństwie mediom opowiada niechętnie. Wychowała się w tradycyjnym domu i rodzina to dla niej świętość!

 • Przystojniak z "Jeziora marzeń"

  Niewiele brakowało, by świat znał go jako nowego Batmana. I chociaż koniec końców pod maską Mrocznego Rycerza skrył się Christian Bale, Joshua Jackson nie może narzekać na brak popularności.

Zdjęcia na temat: jeziora marzeń
Wideo na temat: jeziora marzeń
 • Czołówka serialu "Jezioro marzeń"

  Dawson (James Van der Beek), Jen (Michelle Williams), Pacey (Joshua Jackson) i Joey (Katie Holmes) oraz Jack (Kerr Smith) - piątka przyjaciół z uroczego, turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts, którzy razem chodzili do szkoły średniej, właśnie opuszczają rodzinne strony, by podjąć studia wyższe i rozpocząć dorosłe życie. Większość z nich: Joey, Jen oraz Jack przenoszą się do Bostonu, Dawson znacznie dalej, do Los Angeles. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę czasu i odległości?...

Dyskusje na temat: jeziora marzeń