• Informacje na temat:

  jeziorem dużym

Artykuły na temat: jeziorem dużym
 • "Na sygnale": Dramat nad jeziorem

  Ekipa Wiktora odpowiada na kolejne wezwanie, tym razem do wypadku nad jeziorem. Ofiarą jest 7-letni Leszek, który wpadł do wody i stracił przytomność. Czy doktor Banach zdoła mu pomóc? Zapraszamy na 75 odcinek "Na sygnale", a w nim...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  ...weekendu, to tam" - napisała pod zdjęciem. Zamieszczone przez Glinkę kadry spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców, którzy szybko dostrzegli, że gwiazda pozuje bez...stanika...

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Monika Jezior (33 l.) swoją drugą połówkę poznała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Choć nie spotkała się z Filipem bezpośrednio w show, to właśnie za sprawą programu nawiązała z nim kontakt. Dziś nie widzi poza nim świata. Filip przypomina jej zmarłego 10 lat temu ojca.

 • Andrzej Gałła: Swój chłop

  Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni - przyznaje aktor, który w "Kiepskich" jest prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Andrzej Gałła opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • "Rolnik szuka żony 3": Monika rozstała się z Filipem! Znamy powody

  Monika Jezior (33 l.) z „Rolnik szuka żony 3” nie znalazła miłości na antenie TVP, ale po zakończeniu emisji programu zaczęła spotykać się z Filipem. Wydawało się, że ich związek zmierza w dobrym kierunku. Okazuje się jednak, że para się rozstała. Co było tego powodem?

 • Dorota Kolak: Taniec na motocyklu

  - Żeby mieć czas zamieszać w garze i się pogapić - to przepis Doroty Kolak na odpoczynek. Aktorka bardzo skrupulatnie, na czerwono, wpisuje w kalendarz urlop. - I po prostu staram się go pilnować - podkreśla.

 • Kaczyńska spędziła wakacje bez męża!

  Upalne sierpniowe południe w Borach Tucholskich. Nad jeziorem na skraju wsi Bukowiec słychać tylko szum trzcin, szczebiot ptaków i odgłosy kąpiącej się kobiety z dwójką dzieci. To Marta Kaczyńska z córkami Ewą i Martynką spędzają wakacje u Hanny Foltyn-Kubickiej, wieloletniej przyjaciółki jej rodziców. Dlaczego bez Marcina? Czyżby między małżonkami, którzy jeszcze niedawno wyglądali na znów...

 • "Celebrity Splash": Gwiazdy będą skakać w Poznaniu

  7 marca po raz pierwszy zobaczymy, jak celebryci skaczą do wody. Tego dnia premierowy odcinek programu rozrywkowego "Celebrity Splash" pokaże telewizja Polsat. Cały show będzie nagrywany w Termach Maltańskich w Poznaniu - największym kompleksie basenów, spa i fitness w Polsce.

Zdjęcia na temat: jeziorem dużym
Wideo na temat: jeziorem dużym
 • Duży zeszyt

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Agoty Kristof o niezwykłej więzi braci bliźniaków jednoczących się w przetrwaniu pełnej okrucieństw wojny. II wojna światowa. Ojciec przed rozstaniem z dwoma trzynastoletnimi synami daje im zeszyt przykazując, aby zapisywali w nim codzienne doświadczenia. Chłopcy mają znaleźć schronienie na wsi, u babci. Jednak kobietę bardziej interesuje zawartość butelki niż jej własne wnuki. Zamiast azylu chłopców czeka brak miłości, walka o przetrwanie i doświadczenie...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...