• Informacje na temat:

  jeżyki

Artykuły na temat: jeżyki
Zdjęcia na temat: jeżyki
Wideo na temat: jeżyki
 • Roksana Węgiel zdradziła swój sposób na naukę języka angielskiego!

  Roksana Węgiel (14 l.) jest najpopularniejszą nastolatką w Polsce. Podczas jesiennej ramówki TVP zdradziła nam, jaki ma sposób na naukę języka angielskiego. „Wydaje mi się, że mój angielski bardzo poprawił się po Eurowizji Junior. W szkole nie do końca można komunikować się ze znajomymi po angielsku. Najlepszą opcją na naukę tego języka jest wyjazd za granicę albo zapoznanie się z osobami z innych państw. Stawiam na naukę, bo jest to bardzo ważne!” – powiedziała piosenkarka. Zobaczcie...

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

 • David J. Peterson jest znanym językoznawcą i autorem wymyślonych języków. Stworzył m.in. na potrzeby serialu "Gra o tron" język valyriański oraz mowę Dothraków. Językoznawca gościł w Krakowie na festiwalu Netia Off Camera, gdzie o swojej pracy opowiedział Marcinowi Sawickiemu z "Dzień Dobry TVN". Jeżeli mają być pełne zdania, to musi istnieć cala gramatyka - zdradził. - Co to słów, lepiej jest także wcześniej przygotować duży zasób słownikowy - dodał. Źródło: Dzień Dobry TVN/X-News

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

Dyskusje na temat: jeżyki
 • Re: Małgorzata Ostrowska-Królikowska...

  Ludzie !!! to ja jestem Grażynka Lubicz. To ja gram w serialu !!! codzienna walka o życie. Mozecie mnie zobaczyc już o 5.20 rano jak trzaskam pod Waszymi oknami kontenerami. Poznacie mnie Grazynke Lubicz po fioletowym nosie. Hasło: jeżyki lubią słoninke. Odzew: Słoniki lubią kokardki.