• Informacje na temat:

  jim carrey

Artykuły na temat: jim carrey
 • "Kidding": Jim Carrey smutki leczy kolorem

  Odkąd w 1994 roku pojawił się jako strojący dziwne miny psi detektyw Ace Ventura, okrzyknięto go objawieniem sceny komediowej. Ale słynący z zabawnych ról Carrey szybko dał się także poznać jako(...) w słodko-gorzkim serialu "Kidding". Produkcja uchodzi za pozytywny i niosący nadzieję obraz radzenia sobie ze smutkiem i poczuciem pustki po stracie bliskiego. Utalentowany pan Carrey...

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "Kidding": Jim Carrey na małym ekranie

  ..."Kidding" to nowy, wspólny projekt Jima Carreya oraz Michela Gondryego ("Zakochany bez pamięci").

 • Rihanna skończyła 27 lat. Na urodzinach same sławy

  W piątek, 20 lutego, pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna obchodziła 27. urodziny. Na przyjęciu z tej okazji pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Mick Jagger, Bill Murray, Naomi Campbell czy Jim Carrey.

 • "Kidding": Jim Carrey w nowym serialu komediowym

  Jim Carey zagra główną rolę w serialu "Kidding", nowej komedii Showtime.

 • "Głupi i głupszy bardziej" : Życie jako żart

  Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. "Głupi i głupszy bardziej" braci Farrelly - będący sequelem niemalże klasycznej i z pewnością kultowej komedii z 1994 roku - wygląda tak, jakby w międzyczasie nic się nie zmieniło. To wciąż kino dosadne, pozbawione jakichkolwiek pretensji i wypełnione dziecięcą radością. Jedynym dodatkiem jest zdrowa dawka nostalgii.

 • Jim Carrey w szponach nałogu!

  Kiedy we wrześniu zeszłego roku była partnerka Jima Carreya (54 l.), 28-letnia Cathriona White popełniła samobójstwo, wydawało się, że aktor szybko pogodził się z jej śmiercią. Wiedział, że(...) stało. Cathriona zabiła się, pijąc koktajl z lekarstw i narkotyków. Jim próbował zapomnieć o tej tragedii, najwyraźniej jednak czas wcale nie zagoił rany. Aktor coraz częściej sięgał po używki...

 • Haddaway ("What Is Love"): Dyskoteki są mu wdzięczne

  "What is love? Baby don't hurt me. Don't hurt me, no more". Kto wychowany w latach 90. i mający chociaż sporadyczną styczność z muzyką rozrywkową nie zna tego tekstu, który śpiewał Haddaway?

 • "Kidding": Jim Carrey wraca do telewizji. Showtime prezentuje zwiastun serialu

  Podczas TCA 2018 Showtime zaprezentował najnowszy zwiastun serialu "Kidding". W roli głównej występuje Jim Carrey.

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

Zdjęcia na temat: jim carrey
Wideo na temat: jim carrey
Dyskusje na temat: jim carrey