• Informacje na temat:

  jim carrey aktor

Artykuły na temat: jim carrey aktor
 • Jim Carrey w szponach nałogu!

  Kiedy we wrześniu zeszłego roku była partnerka Jima Carreya (54 l.), 28-letnia Cathriona White popełniła samobójstwo, wydawało się, że aktor szybko pogodził się z jej śmiercią. Wiedział, że(...) stało. Cathriona zabiła się, pijąc koktajl z lekarstw i narkotyków. Jim próbował zapomnieć o tej tragedii, najwyraźniej jednak czas wcale nie zagoił rany. Aktor coraz częściej sięgał po używki...

 • "Głupi i głupszy bardziej" : Życie jako żart

  Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. "Głupi i głupszy bardziej" braci Farrelly - będący sequelem niemalże klasycznej i z pewnością kultowej komedii z 1994 roku - wygląda tak, jakby w międzyczasie nic się nie zmieniło. To wciąż kino dosadne, pozbawione jakichkolwiek pretensji i wypełnione dziecięcą radością. Jedynym dodatkiem jest zdrowa dawka nostalgii.

 • Cathriona White (28 l.) miała męża! To on zajmuje się teraz wszystkimi formalnościami związanymi z samobójczą śmiercią byłej dziewczyny Jima Carreya (53 l.).

 • Jim Carrey, najpopularniejszy obecnie aktor komediowy w Hollywood, podczas realizacji gwiazdkowego filmu "Grinch - Świąt nie będzie", przeżywał straszliwe katusze. Żmudny proces przeistaczania się w Grincha zabierał mu codziennie trzy godziny. Bynajmniej Carrey nie znosił tego dzielnie. Jego charakteryzator, Rick Baker, twierdzi że nie spotkał jeszcze tak narzekającej gwiazdy.

 • Jim Carrey w ogniu krytyki! Wykorzystał chore dziecko?

  Jim Carrey (53 l.) chciał jedynie poprzeć swoje argumenty przeciwko szczepionkom, a wywołał prawdziwą burzę. W bezprawny sposób wykorzystał zdjęcie chorego chłopca, na co stanowczo zareagowała rodzina dziecka.

 • Jim Carrey będzie dziadkiem

  Jim Carrey po raz pierwszy zostanie dziadkiem - jego jedyna córka Jane spodziewa się dziecka.

 • Dziewczyna Jima Carreya, Cathriona White, znaleziona martwa!

  Cathriona White, dziewczyna Jima Carreya (53 l.), popełniła samobójstwo. 28-latka przedawkowała leki pięć dni po rozstaniu z aktorem.

 • Jim Carrey został gosposią

  Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" , "Człowiek z Księżyca" ) zagra główną rolę w komedii "Me Time", którą wyprodukuje studio 20th Century Fox. Aktor zagra mężczyznę, który zostaje gospodynią domową.

 • Cathriona White zostawiła list pożegnalny do Jima Carrey'a. Ujawniono jego treść!

  Cathriona White († 28 l.) i Jim Carrey (54 l.) mieli ze sobą wiele wspólnego. Nawzajem wspierali się w walce z depresją, uwielbiali spędzać razem czas. Jednak coś w ich związku zaczęło się psuć i rozstali się. Niedługo potem kobieta popełniła samobójstwo. Teraz ujawniono treść jej ostatnich wiadomości.

 • Podekscytowany Jim Carrey

  Jim Carrey ( "Zakochany bez pamięci" ) jest zachwycony, że udało mu się zagrać u boku Meryl Streep ( "Adaptacja" ). Aktorzy wystąpili wspólnie w filmie "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" . Aktor przyznaje, że marzył o współpracy z Meryl Streep odkąd przyjechał do Hollywood.

Dyskusje na temat: jim carrey aktor