• Informacje na temat:

  jim carrey ma depresje

Artykuły na temat: jim carrey ma depresje
 • Jim Carrey w szponach nałogu!

  Kiedy we wrześniu zeszłego roku była partnerka Jima Carreya (54 l.), 28-letnia Cathriona White popełniła samobójstwo, wydawało się, że aktor szybko pogodził się z jej śmiercią. Wiedział, że(...) stało. Cathriona zabiła się, pijąc koktajl z lekarstw i narkotyków. Jim próbował zapomnieć o tej tragedii, najwyraźniej jednak czas wcale nie zagoił rany. Aktor coraz częściej sięgał po używki...

 • Jim Carrey wyciągnie z depresji

  Jim Carrey pisze książkę, która ma pomóc osobom cierpiącym na depresję, wyjść z choroby bez konieczności stosowania leków.

 • "Kidding": Jim Carrey wraca do telewizji. Showtime prezentuje zwiastun serialu

  Podczas TCA 2018 Showtime zaprezentował najnowszy zwiastun serialu "Kidding". W roli głównej występuje Jim Carrey.

 • Jim Carrey zarabia zbyt wiele

  Co robi komik, gdy doskwiera mu smutek? Jim Carrey znalazł najlepsze lekarstwo: miłość. Od dawna nie był tak zadowolony, mimo że jego kariera nie układa się najlepiej.

 • Cathriona White (28 l.) miała męża! To on zajmuje się teraz wszystkimi formalnościami związanymi z samobójczą śmiercią byłej dziewczyny Jima Carreya (53 l.).

 • Jim Carrey: Błazen czy geniusz?

  Jego pierwszy występ okazał się katastrofą. Został wygwizdany przez publiczność. Jednak Jim Carrey nie poddał się i został jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów komediowych. Myliłby się jednak ten, kto by sądzi, że gwiazdor, obchodzący 17 stycznia 50. urodziny, jest wyłącznie błaznującym przed kamerami kabotynem.

 • Cathriona White zostawiła list pożegnalny do Jima Carrey'a. Ujawniono jego treść!

  Cathriona White († 28 l.) i Jim Carrey (54 l.) mieli ze sobą wiele wspólnego. Nawzajem wspierali się w walce z depresją, uwielbiali spędzać razem czas. Jednak coś w ich związku zaczęło się psuć i rozstali się. Niedługo potem kobieta popełniła samobójstwo. Teraz ujawniono treść jej ostatnich wiadomości.

 • Komik z depresją!

  Wspaniały artysta, wielka gwiazda kina, wybitna osobowość. Jim Carrey za swój sukces zapłacił jednak wysoką cenę.

 • Cathriona White popełniła samobójstwo przez scjentologów?!

  Cathorina White († 28 l.) w zeszłym roku targnęła się na swoje życie. Kroplą, która przelała czarę goryczy, było jej rozstanie ze słynnym aktorem. Jim Carrey (54 l.) był w szoku, gdy dowiedział się o śmierci eksdziewczyny. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące jej samobójstwa.

 • "Dick i Jane": Carrey i Diaz znowu razem?

  Cameron Diaz ( "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego 2" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" , "Intolerable Cruelty" ) są najpoważniejszymi kandydatkami do roli w sensacyjnej komedii "Fun With Dick and Jane". Jak już informowaliśmy, w postać głównego bohatera ma ochotę wcielić się Jim Carrey ( "Ja, Irena i ja" ). Ostateczne decyzje zapadną po zakończeniu prac nad scenariuszem.