• Informacje na temat:

  jim carrey piosenkarz

Artykuły na temat: jim carrey piosenkarz
 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...pozostawia wiele do życzenia. Jim Carrey (53 l.) nie spodziewał się, że ten rok będzie dla niego tak bolesny. Gdy aktor zdecydował się rozstać ze swoją partnerką, Catrhrioną White (†28 l.), nie wiedział, że ta decyzja będzie miała tragiczne konsekwencje. Kilka dni po tym, jak Carrey odszedł od młodej ukochanej, ta targnęła się na swoje życie. Niestety, pomoc przyszła za późno. 28-latka została...

 • Absurdalny pozew przeciwko Rihannie

  ...i rzucać o ściany, jak Jim Carrey w filmie 'Kłamca, kłamca'" - czytamy w piśmie. "Po wszystkim odwróciła się do mnie i powiedziała, że w ten sposób chce mnie ukarać" - twierdzi mężczyzna. Rzekomy Chris(...) już kolejna taka historia w ciągu ostatnich dni. Pozew wpłynął też przeciwko piosenkarzowi Justinowi Bieberowi. Młody gwiazdor został oskarżony o kradzież karty kredytowej, którą miał sfinansować...

 • J. Carrey tylko się przyjaźni

  Jim Carrey (43 l., "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" ) stał się w ostatnich tygodniach ulubieńcem prasy bulwarowej, która pisała o jego romansie z byłą dziewczyną "Playboya" Jenny McCarthy (33 l.).

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

 • Nominacje do People's Choice Awards

  Znane nazwiska przewijają się na liście nominowanych do amerykańskiej edycji People's Choice Awards. Są wśród nich między innymi Tom Hanks, Mel Gibson, Denzel Washington, Sandra Bullock, Jennifer Lopez i Julia Roberts. Wśród filmów o palmę pierwszeństwa walczą: "Shrek" , "Pearl Harbor" oraz "Szybcy i wściekli" . Amerykańska publiczność spośród nominowanych wybierze ulubionych aktorów, filmy oraz wykonawców muzycznych.

 • Animowane plany DreamWorks

  Wytwórnia DreamWorks, założona przez Stevena Spielberga ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ), ujawniła plany swojego działu animacji na kilka przyszłych lat. Podane do poblicznej wiadomości dotyczą zarówno zapowiadanych od dawna projektów, jak i zupełnie nowych realizacji, pozostających dopiero w sferze koncepcji. Tymczasem Buena Vista, dystrybutor filmów wytwórni Disneya, podpisał porozumienie z twórcami francuskimi dotyczące bardzo ciekawego projektu.

 • Rihanna zaraziła go opryszczką?

  W ostatnich dniach amerykańskie sądy zasypywane są absurdalnymi pozwami przeciwko gwiazdom muzyki pop.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Michel Gondry: Krótko i na temat

  Reżyser filmów pełnometrażowych, reklamówek, ceniony autor teledysków. Nie ogranicza się do jednego stylu, niezmiennie zadziwiając widownię kolejnym przedsięwzięciem lub wizją. Z okazji 50. urodzin Michela Gondry'ego przypominamy mniej znaną część twórczości francuskiego artysty.