• Informacje na temat:

  jim morrison wiek

Artykuły na temat: jim morrison wiek
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #52

  ...". W wieku 14 lat Kimmy Schmidt została porwana przez szalonego pastora i więziona w bunkrze. Po piętnastu latach dziewczyna wraz z trzema innymi kobietami zostaje uratowana i rozpoczyna(...) oficjalnych zapowiedzi bohater McTavisha to miły i zaangażowany w swoją pracę i dbający o dobro swoich parafian człowiek.Zrobi więc wszystko, aby uratować ich przed niebezpieczeństwem, co z kolei...

 • Tak szkoła muzyczna niszczyła Tori Amos

  W czwartek, 12 czerwca, w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi amerykańska pianistka i wokalistka Tori Amos. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artystki. Książka zatytułowana po prostu "Tori Amos" autorstwa Dagny Kurdwanowskiej ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa "In Rock".

 • "Powrót do melodii"

  Fińska grupa HIM to najlepszy dowód na to, że ostra, gitarowa muzyka może z powodzeniem konkurować na listach przebojów z popową konfekcją, a niegrzeczny frontman rockowego zespołu może rozpalić nie mniej serc niewieścich niż pięknie ufryzowany Enrique. Kilka minut przed pierwszym koncertem HIM w Polsce z uwielbianym przez fanki wokalistą grupy, Ville Valo, rozmawiał nieco zazdrosny Jarosław Szubrycht.

 • Walentynkowa masakra pluszowym pentagramem

  HIM "Screamworks: Love in Theory and Practice, Chapters 1-13", Warner

 • Alternatywne płyty 2008

  Sprawdź subiektywny zestaw najciekawszych niezależnych wydawnictw mijających 12 miesięcy!