• Informacje na temat:

  jimi hendrix

Artykuły na temat: jimi hendrix
 • Seks-taśma z Hendrixem

  Jedna z amerykańskich firm produkujących filmy dla dorosłych zamierza wypuścić na rynek seks- taśmę, na której ponoć występuje słynny gitarzysta Jimi Hendrix.

 • Jimi Hendrix: Film o legendarnym gitarzyście

  Kilka dni temu odbyła się światowa premiera filmu "Jimi: All Is By My Side". Jest to biograficzna opowieść o życiu legendarnego gitarzysty Jimiego Hendriksa.

 • Listy miłosne Madonny na aukcji

  Rzeczy królowej popu znalazły się wśród 500 innych przedmiotów należących do znanych osobistości m.in. kontraktu na to, że Jimi Hendrix wystąpi za 1 dolara, czy szlafroka treningowego Muhammada Aliego. Będą one do kupienia podczas trwającej do 5 sierpnia licytacji. Dom aukcyjny The Gotta Have It! utrzymuje, że kontrakt Hendrixa z firmą PPX Enterprises z 1965 był jego pierwszą show-biznesową...

 • Ile Jimi Hendrix zarobił na Woodstocku?

  Portal UltimateGuitar.com opublikował listę płac z Woodstocku z 1969 roku. Największe honorarium otrzymał Jimi Hendrix.

 • Maleńczuk: Brałem całe życie

  Pierwszy kontakt z używkami wokalista miał w wieku 12 lat - chciał być jak "król narkomanów" Jimi Hendrix... - Pamiętam, jak grzebałem mamie w apteczce w poszukiwaniu różnych środków - wspomina na(...) miejscu, cały w błocie... Fascynacja Hendrixem przyczyniła się do tego, że lider Homo Twist sięgnął po cięższe narkotyki. Wsłuchując się w dźwięki i teksty zmarłego tragicznie artysty, myślał: "Jak...

 • Nigel Kennedy zagra Jimiego Hendrixa na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  1 maja podczas bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu po twórczość Jimiego Hendrixa sięgnie brytyjski skrzypek Nigel Kennedy wraz z muzykami, z którymi współtworzy Hendrix Project.

 • Pet Shop Boys: "Always On My Mind" najlepszym coverem

  Brytyjczycy swoją wersją przeboju Elvisa wyprzedzili m.in. Johnny'ego Casha ("Hurt") oraz The Stranglers ("Walk On By").

 • Lynsey De Paul nie żyje

  W wieku 64 lat zmarła brytyjska wokalistka i kompozytorka Lynsey De Paul. W 1977 roku zajęła 2. miejsce na Eurowizji.

 • Slash: Mistrz gitary na koncercie w Krakowie

  Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie w czwartek, 20 listopada, wystąpi w Kraków Arenie. Będzie to jedyny koncert Slasha w Polsce. Gitarzysta wystąpi wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators w ramach trasy promuje swój najnowszy album "World On Fire".

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

Zdjęcia na temat: jimi hendrix
Dyskusje na temat: jimi hendrix