• Informacje na temat:

  jimmy page zdjęcia

Artykuły na temat: jimmy page zdjęcia
 • Netflix: Kerry Washington zagra główną rolę w "American Son"

  Washington poinformowała o planach streamingowego giganta podczas występu w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". W serialu zobaczymy również innych aktorów znanych z teatralnej(...) pary, która spotyka się ponownie na komisariacie, aby uzyskać informacje o zaginionym synie. Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się w lutym w Nowym Jorku. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj...

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #48

  ...sezonie w głównych rolach wystąpią: Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Nowy sezon będzie liczył 10 odcinków. Zdjęcia rozpoczną się(...) wystąpią w nowym serialu Mike’a Flanagana ("Nawiedzony dom na wzgórzu") "Midnight Mass" . Zdjęcia do produkcji rozpoczną się wiosną w Vancouver. Fabuła serii będzie osnuta wokół dziwnych...

 • Led Zeppelin: 40-lecie "Physical Graffiti"

  Zgodnie z obietnicą Jimmy Page kontynuuje odkrywanie na nowo dyskografii grupy Led Zeppelin. W drugiej połowie lutego 2015 roku, do kolekcji reedycji katalogu formacji dołączy płyta "Physical Graffiti".

 • Led Zeppelin: Świętowanie w Warszawie

  W poniedziałek (19 listopada), w dniu premiery "Celebration Day" Led Zeppelin, szykowane są specjalne atrakcje dla fanów w Warszawie.

 • Dave Grohl i Glenn Hughes przyjadą do Polski?

  Dave Grohl i Glenn Hughes są wśród potencjalnych gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego "Drum Fest" w Opolu. Od 20 lat na festiwal przyjeżdżają największe światowe gwiazdy jazzu i rocka.

 • Led Zeppelin w komórce

  W połowie listopada katalog legendy hard rocka będzie legalnie dostępny w formie cyfrowych gadżetów do telefonu.

 • Sherlock Holmes jak dr House?

  "Jest cyniczny, egocentryczny, bezwarunkowo wierzący w wyższość logiki nad mistyką i uzależniony od rozwiązywania zagadek. Brzmi znajomo? Dla fanów 'Dr House'a' z pewnością" - Karolina Pasternak w recenzji na stronach INTERIA.PL porównuje kinowego Sherlocka Holmesa do serial owego bohatera Hugh Lauriego.