• Informacje na temat:

  jimmy smits aktor

Artykuły na temat: jimmy smits aktor
 • "24: Legacy": Jimmy Smits dołącza do obsady

  Jimmy Smits ("Nowojorscy gliniarze", "Synowie Anarchii") dołączył do obsady najnowszej wersji serialu "Przez 24 godziny".

 • Chora Christina Aguilera

  Christina Agfuilera, popularna amerykańska wokalistka pop, we wtorek, 30 października, została uhonorowana nagrodą Latin Grammy Award. Jednak z powodu choroby seksowna piosenkarka nie mogła pojawić się na ceremonii. W jej imieniu wyróżnienie odebrał Jimmy Smits, aktor znany z seriali "Prawnicy z Miasta Aniołów " i "Nowojorscy gliniarze".

 • "24: Dziedzictwo": "Moim zadaniem nie jest kopiowanie Jacka Bauera"

  W marcu bieżącego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji telefonicznej z Coreyem Hawkinsem, aktorem wcielającym się w głównego bohatera serialu "24: Dziedzictwo". Poniżej możecie przeczytać jak aktor stworzył postać Erica Cartera, co sądzi o nieoczekiwanych zwrotach akcji i dlaczego warto podejmować ryzyko.

 • Gregory Peck we wspomnieniach

  Na uroczystości żałobne na cześć Gregory'ego Pecka w Los Angeles, w poniedziałek, 16 czerwca, przybyło ponad 3 tysiące osób. Uczestnicy ceremonii ze wzruszeniem wysłuchali kazania katolickiego kardynała Rogera Mahoney'ego. Pochwałę legendarnego aktora wygłosił aktor Brock Peters, który zagrał z Peckiem w filmie "Zabić drozda" z 1962 roku. Wspomnieniom zmarłego towarzyszyła specjalna projekcja

 • Kolejna gwiazda w obsadzie nowej serii

  Edward James Olmos, zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globa, dołączył do grupy aktorów, mających pojawić się w szóstym sezonie serialu "Dexter".

 • Nowy film Clinta Eastwooda

  Clint Eastwood po raz kolejny stanie za kamerą. Po sukcesach takich tytułów jak "Bez przebaczenia" (film nagrodzony Oscarem) oraz "Co się zdarzyło w Madison County" słynny aktor, producent i reżyser przygotowuje się do realizacji thrillera "Blood Work".

 • Nowy bohater w "Dexterze"

  Edward James Olmos, zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globa, dołączył do grupy aktorów, mających pojawić się w szóstym sezonie popularnego serialu "Dexter" .

 • Lolita w "Gwiezdnych wojnach"?

  Dominique Swain ("Lolita", "Tart" ) podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów zdradziła, iż jest bliska podpisania kontraktu na występ w filmie "Epizod III", chronologicznie trzeciej części "gwiezdnej sagi" .

 • Najseksowniejsi mężczyźni

  Jude Law ( "Utalentowany pan Ripley" , "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) został uznany za najseksowniejszego żyjącego mężczyzną świata. Doroczną listę ogłosił niedawno amerykański magazyn "People".

 • "Epizod III": Zdjęcia na półmetku

  George Lucas i ekipa realizująca trzecią część sagi "Gwiezdne wojny" nakręcili już połowę zasadniczego materiału zdjęciowego. Część aktorów zakończyła tegoroczną pracę, wielu innych pożegna się na jakiś czas z planem "Epizodu III" w najbliższych dniach. "Dokrętki" będą realizowane w przyszłym roku, więc wiadomo, że niektórzy wykonawcy zostaną ponownie zaproszeni do realizacji.

Wideo na temat: jimmy smits aktor
 • Skubani

  Dwa indyki odkrywają wehikuł czasu w tajemniczym laboratorium rządowym i decydują się wrócić do pierwszego Święta Dziękczynienia, aby usunąć swoich pobratymców z menu.

 • Nocny pościg

  Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire'a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (Vincent D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn...

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...