• Informacje na temat:

  jimmy smits zdjęcia

Artykuły na temat: jimmy smits zdjęcia
 • Kolejna gwiazda w obsadzie nowej serii

  Olmos, najbardziej znany z roli w serialu "Policjanci z Miami", wcieli się w postać błyskotliwego i charyzmatycznego profesora religioznawstwa. Obok Olmosa w nowej serii "Dextera" pojawią się także syn Toma Hanksa, Colin oraz raper Mos. Na liście osób, które mają gościnnie wystąpić w serialu, znaleźli się również m.in. Jimmy Smits, John Lithgow i Julia Stiles. Zdjęcia do szóstego sezonu...

 • "Epizod III": Zdjęcia na półmetku

  George Lucas i ekipa realizująca trzecią część sagi "Gwiezdne wojny" nakręcili już połowę zasadniczego materiału zdjęciowego. Część aktorów zakończyła tegoroczną pracę, wielu innych pożegna się na jakiś czas z planem "Epizodu III" w najbliższych dniach. "Dokrętki" będą realizowane w przyszłym roku, więc wiadomo, że niektórzy wykonawcy zostaną ponownie zaproszeni do realizacji.

 • Nowy film Clinta Eastwooda

  Clint Eastwood po raz kolejny stanie za kamerą. Po sukcesach takich tytułów jak "Bez przebaczenia" (film nagrodzony Oscarem) oraz "Co się zdarzyło w Madison County" słynny aktor, producent i reżyser przygotowuje się do realizacji thrillera "Blood Work".

 • Lolita w "Gwiezdnych wojnach"?

  Dominique Swain ("Lolita", "Tart" ) podczas jednego z ostatnio udzielonych wywiadów zdradziła, iż jest bliska podpisania kontraktu na występ w filmie "Epizod III", chronologicznie trzeciej części "gwiezdnej sagi" .

 • Nowy bohater w "Dexterze"

  Edward James Olmos, zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globa, dołączył do grupy aktorów, mających pojawić się w szóstym sezonie popularnego serialu "Dexter" .