• Informacje na temat:

  jingle bell

Artykuły na temat: jingle bell
 • Billy Idol: Kolędy na rockowo

  Pomału zbliżają się święta Bożego Narodzenia, co często skłania muzyków do przygotowywania płyt z kolędami i świątecznymi piosenkami. Podobnie postąpił także Billy Idol, który nagrał album "Happy Holidays". Płyta jest już dostępna do zamówienia na oficjalnej stronie artysty.

 • Hardrockowcy na święta

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się powoli i nie zapominają o tym również amerykańscy hardrockowcy. Kilkunastu muzyków przygotowało z tej okazji album, który nosić będzie przewrotny tytuł "We Wish You A Hairy Christmas".

 • Świąteczna płyta 38 Special

  Na ponad dwa miesiące przed świętami Bożego Narodzenia amerykańska formacja 38 Special uraczy swoich fanów płytą ze świątecznymi melodiami - "A Wild-Eyed Christmas Night". Czołowi przedstawiciele southern rocka zamieścili oprócz znanych piosenek cztery nowe kompozycje.

 • Rockowe kolędy we wrześniu

  Dość nietypową datę premiery otrzymała składankowa płyta "Monster Ballad Christmas", zawierająca bożonarodzeniowe nagrania w rockowych wersjach.

 • Piosenki na święta: Mariah Carey triumfuje

  "All I Want For Christmas Is You" Mariah Carey znalazło się na szczycie pierwszego tegorocznego notowania listy Holiday 100 magazynu "Billboard".

Wideo na temat: jingle bell
 • Dzwoneczek i uczynne wróżki

  Kolejny, trzeci już pełnometrażowy film opowiadający losy znanej i lubianej wróżki o imieniu Cynka Dzwoneczek. Tym razem akcja skupia się nie na Nibylandii, lecz na Stałym Lądzie, gdzie elfy o przyrodniczych talentach przygotowują właśnie dla ludzi piękne, upalne lato. Niestety, Dzwoneczek zapuszcza się daleko w ludzką wioskę, gdzie trafia do domu małej dziewczynki. Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną Elizą, łamiąc podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do...

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Coś pięknego

  Livorno na włoskim wybrzeżu, początek lat 70. Pewnego spokojnego, letniego wieczora Anna zostaje wybrana "Miss Mamma" w lokalnym konkursie piękności. Jednak nie staje się to dla niej początkiem lepszego życia, wręcz przeciwnie. Jej mąż Mario w szale zazdrości wyrzucą ją i dwójkę ich dzieci - Bruna i Valerię - z mieszkania. Tak zaczyna się pełna przygód odyseja bohaterów, która prowadzić będzie od willi milionerów i planów filmowych, przez zaplecza sklepów i obskurne klitki z powrotem do...