• Informacje na temat:

  joan jett

Artykuły na temat: joan jett
 • Britney autorką najgorszego coveru wszech czasów

  Gwiazda pop wydała swoją wersję tego utworu napisanego przez Joan Jett w 1982 roku 20 lat po jego debiucie. Nie przypadł on jednak do gustu publiczności, na co wskazują rezultaty plebiscytu przeprowadzonego przez brytyjski magazyn muzyczny "New Musical Express". Na drugim miejscu rankingu najgorszych coverów wszech czasów znalazła się piosenka "Fairytale of New York" zespołu The Pogues...

 • Znamy nowych nominowanych do Rockandrollowego Salonu Sław!

  Kto w kwietniu 2015 roku dołączy do najwybitniejszych gwiazd rocka?

 • Rockandrollowy Salon Sław: Ringo Starr jako ostatni Beatles

  Paul McCartney wprowadzi swojego kolegę z The Beatles Ringo Starra do Rockandrollowego Salonu Sław. Perkusista został indywidualnie doceniony jako ostatni z "Fab Four".

 • Niedokończony biznes Joan Jett

  Joan Jett, jedna z największych dam hard rocka, przypomniała o sobie fanom na całym świecie nowym wydawnictwem. Jej mini-album nosi tytuł "Unfinished Business" i ukazał się nakładem należącej do słynnej wokalistki, gitarzystki i aktorki wytwórni Blackheart.

 • Joan Jett pozywa producentów

  Joan Jett, jedna z najsłynniejszych rockowych dam, złożyła pozew do sądu przeciwko producentom filmu "Prey for Rock & Roll". Amerykańska wokalistka twierdzi, że nie zapłacono jej za udział w pracach nad obrazem.

 • Joan Jett: Pierwsze DVD

  Joan Jett, jedna z największych dam światowego hard rocka, doczekała się premiery pierwszego w jej bogatym dorobku filmu DVD. Jest to zapis koncertu z 1997 roku, z Nowego Jorku, podczas którego amerykańska wokalistka i gitarzystka wykonała wszystkie swoje największe przeboje. W amerykańskich sklepach można go szukać od wtorku, 19 czerwca.

 • Joan Jett zagra z Blackhearts!

  Joan Jett, pierwsza dama amerykańskiego hard rocka, wyruszy w kwietniu na trasę koncertową z towarzyszącą jej grupą Blackhearts. Nie podano na razie, czy powrót znanej wokalistki i jej zespołu do życia koncertowego, jest równoznaczny z nagraniem nowego albumu. Jest jednak wielce prawdopodobne, że płyta ukaże się, i to jeszcze w tym roku.

 • Joan Jett podpisała kontrakt z BMG

  Joan Jett, pierwsza dama światowego hard rocka, podpisała kontrakt z wytwórnią BMG. Umowa dotyczy zarówno reedycji starszych wydawnictw, jak i wydawanie nowych albumów. Oficjalne oświadczenie w sprawie kontraktu z Joan pojawiło się w poniedziałek, 28 stycznia.

 • The Runaways na Hollywoodzkim Chodniku Sławy

  Słynna żeńska grupa The Runaways, w której kariery rozpoczynały Joan Jett i Lita Ford, otrzyma swoją gwiazdę na Hollywoodzkim Chodniku Sławy (Hollywood Rock Walk Of Fame) w Los Angeles. Uroczystość odbędzie się 15 maja. Tego samego dnia ukaże się również mini-album firmowany przez Joan i Cherie Curry.

 • Rock And Roll Hall Of Fame: Nirvana z gośćmi w głównej roli

  W czwartek (10 kwietnia) w Nowym Jorku odbyła się ceremonia wprowadzenia nowych członków do Rockandrollowego Salonu Sławy. W głównej roli wystąpili żyjący muzycy Nirvany z zaskakującymi gośćmi.

Wideo na temat: joan jett
 • Italiani

  Najnowszy film w reżyserii Łukasza Barczyka, który zaprosił do współpracy wybitnego reżysera teatralnego, Krzysztofa Warlikowskiego i aktorów Nowego Teatru - Jacka Poniedziałka i Renate Jett. Główna rola w filmie Italiani to debiut aktorski Krzysztofa Warlikowskiego. Italiani to podroż w głąb intymnego świata mężczyzny (Krzysztof Warlikowski), jego relacji z rodziną i najbliższymi (Renate Jett, Jacek Poniedziałek), wyprawa w głąb obrazów i przeżyć tak osobistych, że aż paradoksalnie...

 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...

 • Agnozja

  Wyobraź sobie, że nie możesz ufać swoim zmysłom. Komu uwierzysz? Kogo pokochasz? Istnieje świat, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje. Dźwięki, obrazy i smaki są jedynie iluzją. To jej świat. Joana cierpi na agnozję. Nie potrafi odróżnić prawdy od misternie zaplanowanej manipulacji. Jej zmysły stają się jej największym wrogiem. Jako jedyna osoba znająca wartą fortunę tajemnicę pada ofiarą cynicznej gry. Miłość, która miała chronić ją przed światem, stanie się jej więzieniem....