• Informacje na temat:

  joanna aktorka z klanu

Artykuły na temat: joanna aktorka z klanu
 • "Klan": Joanna Żółkowska nigdy nie chciała być... żoną!

  Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z „Klanu”, przysięgła sobie kiedyś – będąc jeszcze nastolatką – że nigdy nie wyjdzie za mąż. I słowa dotrzymała!

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Andżelika Piechowiak dołączyła do obsady "Klanu"!

  Wkrótce Koziełło (Andrzej Strzelecki) zacznie mieć poważne problemy z pamięcią. Anna (Joanna Żółkowska) nakłoni go, by zrobił sobie badania i poszedł do lekarza... Andrzej postanowi umówić się na(...) mieliśmy okazję oglądać w "Klanie" 10 lat temu. W kilku odcinkach sagi rodu Lubiczów aktorka zagrała Jolę - koleżankę Adama Koneckiego (Łukasz Dziemidok), czyli narzeczonego Oli Lubicz (Kaja Paschalska...

 • Napięty grafik Joanny Kurowskiej

  Joanna Kurowska ma zapełniony grafik zawodowy do końca września. W lipcu wejdzie na plan kolejnej serii "Świata według Kiepskich", a we wrześniu zaczyna zdjęcia do filmu fabularnego w reżyserii Bartosza Brzeskota. Wciąż będzie też grała w serialu "Klan".

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim

  Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", w lutym tego roku po raz drugi została mamą. Po urodzeniu Helenki aktorka postanowiła zrobić sobie długi urlop... Dopiero teraz wróciła do pracy.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska chce się rozebrać

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która w ciągu ostatnich lat na oczach całej Polski przeistoczyła się ze słodkiej dziewczynki w świadomą swych wdzięków kobietę, chce - jak donosi jeden z tabloidów - rozebrać się przed kamerą!

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska ma wielki apetyt na... śpiewanie

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", ma wielki apetyt na śpiewanie i bardzo chciałaby nagrać kolejną płytę. 30-letnia aktorka przygotowuje się właśnie do swego pierwszego występu w wiosennej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Joanna Kurowska w "Klanie"

  Joanna Kurowska wcieli się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.

 • "Blondynka": Joanna Moro będzie brała lekcje... stepowania

  Joanna Moro, czyli Sylwia Kubus z „Blondynki”, przeszła niedawno poważną operację kolana, ale robi wszystko, by jak najszybciej odzyskać pełną sprawność. Ma bowiem przed sobą bardzo pracowite lato...

 • "Klan": To już 15 lat!

  15 lat temu - 16, 17 i 18 czerwca 1997 roku - Program 1 TVP wyemitował trzy pilotażowe odcinki serialu "Klan", który zgłoszony został, obok "Złotopolskich" i "Zaklętej", do ogłoszonego kilka miesięcy wcześniej konkursu na pierwszą polską telenowelę.

Zdjęcia na temat: joanna aktorka z klanu
Dyskusje na temat: joanna aktorka z klanu
 • Re: "M jak miłość": ​Nowa twarz Małgosi Mostowiak? Nasze typy!

  MAGDALENA STAM (Zyta z Klanu) Jest przebojowa pełna temperamentu jest ładna i (wizualnie) wiekowo pasuje do Tomka. Jest wysoka, Tomek też jest wysoki. Można wprowadzać różne wytłumaczenia czemu się tak zmieniła w Ameryce. Uważam, że do tej roli nie nadaje się osoba niska, bo jak wytłumaczyć różnice wzrostu ?! Druga osobą może być JOANNA MORO, ładna wysoka energiczna dobra aktorka, jednak nie