• Informacje na temat:

  joanna b danuta b

Artykuły na temat: joanna b danuta b
 • Danuta Stenka przeżywa śmierć przyjaciela. Wielki cios!

  Wszyscy wiedzieli, że ciężko chorował, ale mieli nadzieję na cud. Ten się jednak nie zdarzył. Danuta Stenka z ogromnym smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci niespełnionej miłości.  O tym, że Ryszard Peryt (†71 l.) odszedł na zawsze, poinformowała w mediach społecznościowych Joanna Trzepiecińska. "Dziękuję Ci za piękne opowieści o Bogu, operze, Hildegardzie z Bingen i miłości do D." - napisała...

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

 • Danuta Szaflarska jest coraz słabsza? Nie może grać!

  Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Danuta Szaflarska powoli wraca do zdrowia. Przypomnijmy, że w styczniu aktorka przewróciła się na scenie warszawskiego teatru i złamała sobie kość biodrową. Konieczne(...), w którym miała wystąpić Danuta Szaflarska, po raz kolejny została przesunięta. "Czekamy na panią Danutę. Aktorka wraca do zdrowia, czuje się już dobrze i wychodzi na prostą. Ale nie wiem, czy jest...

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"!

  Po płycie "La Revolucion" (z pamiętnym "hitem" "Filiżanka") Michał Wiśniewski najwyraźniej zamierza - przynajmniej na chwilę - zrobić sobie rozbrat z muzyką.

 • "Lekarze": Danuta Stenka flirtuje z życiem

  ...- powiedziała Danuta Stenka. Jak już wspomniano, spora część książki jest poświęcona życiu zawodowemu aktorki, w tym spotkaniom z ludźmi, którzy wyznaczali jej artystyczne szlaki. Wieczór uświetnili swoją obecnością rodzina, przyjaciele i znajomi aktorki. Po autograf stanęli: Izabela Cywińska, Artur Żmijewski z żoną, Joanna Klimas, Marcin Hycnar, Aleksandra Justa i wielu innych.

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Brodzik zagra Danutę Wałęsę?

  Jak podaje magazyn "Na żywo", Danuta Wałęsa marzy, by w jej postać wcieliła się... Joanna Brodzik, którą podziwia w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Co więcej, uważa ona, że aktorka jest do niej łudząco podobna. Zdjęcia mają rozpocząć się w listopadzie. W filmie zobaczymy Monicę Bellucci, która zagra włoską dziennikarkę Orianę Fallaci. Wajda chciałby również, by w jego nowej produkcji pojawiła się...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Joanna Krupa zagra w filmie Bromskiego

  Blond piękność Joanna Krupa , modelka i aktorka mieszkająca na stałe w USA, zagra w nowym filmie Jacka Bromskiego "Uwikłanie". Wcieli się w lekarkę.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.