• Informacje na temat:

  joanna b muzyk

Artykuły na temat: joanna b muzyk
 • Joanna Borysewicz o wypadku ojca!

  Joanna Borysewicza (35 l.) zaprzeczyła, że jej ojciec został pobity. Trafił do szpitala przez problemy z płucem, których nabawił się cztery lata temu.

 • Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl

  Aktorka i pisarka Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu". Sztukę o konflikcie pokoleń można od czwartku oglądać w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa, ale uroczysta premiera odbędzie się w sobotę.

 • Joanna Krupa uwiedzie żonatego?!

  ...z muzykiem. "Joanna liczy, że Adama można poderwać! Jest w kontakcie z jego agentem i wie, że on ciągle śledzi jej karierę. Dlatego chce się z nim spotkać i poflirtować. Chce mu zaproponować, że wystąpi w jednym z jego teledysków. A na planie pokaże się przed nim nago i zobaczy, co się stanie..." - opowiada informator gazety. Ciężko wierzyć w to, żeby Joanna chciała rozbijać szczęśliwy związek...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Joanna Moro zachwycona występem Krzysztofa Zalewskiego!

  Joanna Moro (34 l.) ponoć nad wyraz świetnie bawiła się na otwarciu restauracji.

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • Joanna Racewicz spełnia marzenie zmarłego męża!

  Wkrótce minie sześć lat od tragicznej śmierci jej męża, Pawła Janeczka (†37 l.). Joanna Racewicz (42 l.) pragnie upamiętnić go w szczególny sposób.

 • Joanna Jabłczyńska doceniona za dubbing

  Joanna Jabłczyńska otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowym od 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • Joanna Pacuła była załamana decyzją aktora! Miał zostawić dla niej żonę!

  ...zakomunikował, jej że nie odejdzie od żony" - zdradza w rozmowie z "Na żywo" jeden z warszawskich muzyków, znajomy aktora. Sam artysta przyznał po latach, że rzeczywiście planował rozstanie z żoną(...). To był dla niej wstrząs". W tej sytuacji aktor nie odważył się pójść za głosem serca i rozwieść z żoną. Zwłaszcza że ta dała mu drugą szansę. Joanna została sama ze swoim cierpieniem. Bardzo liczyła na...

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

Zdjęcia na temat: joanna b muzyk
Wideo na temat: joanna b muzyk
 • Joanna Kulig: Gra w serialu uczy szybkości myślenia

  Joanna Kulig wcieli się w postać żywiołowej i prostolinijnej samotnej matki w serialu komediowym TVP2. Jednocześnie aktorka pracuje nad filmem „Discopolo”, w którym kreować będzie postać diwy muzyki tanecznej. Zdaniem aktorki doświadczenie zdobyte w serialu bardzo pomaga na planie filmowym.

 • "M jak miłość": Odcinek 1399.

  Asia odwiedza razem z Wojtkiem chorą Olę i dowiaduje się od jej matki, że ojciec małej zerwał z nią kontakt, choć nadal mieszka w Warszawie. Chodakowska jest tym oburzona i postanawia porozmawiać z Milewskim. A podczas spotkania czeka ją niespodzianka. Tego samego dnia Joanna umawia się też w studiu nagrań z Erykiem - nieświadoma, że muzyk ukrywa przed nią swój romans z Zosią. Do tego Michał

 • Łysa Kasia Popowska w nowym klipie!

  do zwycięstwa, bo w klasyfikacji generalnej prowadzi z dorobkiem 221 pkt. Za nią są Joanna "pozwę was, że piszecie o moim ślubie" Jabłczyńska (207 pkt.) oraz Paweł Jasionowski i Monika Borzym (po 194 pkt.). Kasia nie zapomina jednak o fanach jej własnej muzyki. Właśnie pojawił się jej nowy teledysk do piosenki "Tyle tu mam". Wpadający w ucho utwór ma spore szanse na zawładnięcie listami przebojów

Dyskusje na temat: joanna b muzyk
 • Re: "O mnie się nie martw": Serialowa jesień w TVP2

  Joanna ! TY jako jedna ze wszystkich..ONLY ! powinnaś śpiewać !!!!!!!!!

 • Re: Joanna Koroniewska świętuje 35. urodziny

  Może jeszcze Cichopek i bracia Mroczkowie pójdą jej śladem i odejdą bo też zerami aktorskimi są . gratulacje że w serialu może pojawi się więcej PRAWDZIWYCH aktorów a nie pseudo "gwiazd"

 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska zagra Magdę Gessler?

  To już koniec dla mnie wszyscy a glownie ci z telewizora poszaleli dokładnie..Seks w kuchni pani geslerLUUUUUUUUUUDZIE!!!!! RATUNKU!!!!

 • Re: Zżarła ją trema!

  takim nagłośnieniu muzyk bez odsłuchów jest kompletnie GŁUCHY stoi z przodu i nie słyszy własnego głosu ani orkiestry, bo wszystko zagłusza potężne dudnienie nagłośnienia, które stoi przed śpiewającym(...) skompromitowała.... Oto dowód ,że Joanna potrafi śpiwać! Zobaczcie próby z Opola :::: Joanna Moro podczas festiwalu Opole 2013 - YouTube::::

 • Re: Zżarła ją trema!

  takim nagłośnieniu muzyk bez odsłuchów jest kompletnie GŁUCHY stoi z przodu i nie słyszy własnego głosu ani orkiestry, bo wszystko zagłusza potężne dudnienie nagłośnienia, które stoi przed śpiewającym(...) skompromitowała.... Oto dowód ,że Joanna potrafi śpiwać! Zobaczcie próby z Opola :::: Joanna Moro podczas festiwalu Opole 2013 - YouTube:::: Załączniki:

 • Re: Zżarła ją trema!

  takim nagłośnieniu muzyk bez odsłuchów jest kompletnie GŁUCHY stoi z przodu i nie słyszy własnego głosu ani orkiestry, bo wszystko zagłusza potężne dudnienie nagłośnienia, które stoi przed śpiewającym(...) skompromitowała.... Oto dowód ,że Joanna potrafi śpiwać! Zobaczcie próby z Opola :::: Joanna Moro podczas festiwalu Opole 2013 - YouTube:::: Załączniki:

 • Re: Zżarła ją trema!

  Penis Rasputina! Joanna Moro jest aktorką, ona nie jest piosenkarką i nie pracuje w tej branży. Na festiwalu miala zaśpiewać coś z repertuaru Anny German i do tego powinni ją przygotować(...) nagłośnieniu muzyk bez odsłuchów jest kompletnie GŁUCHY stoi z przodu i nie słyszy własnego głosu ani orkiestry, bo wszystko zagłusza potężne dudnienie nagłośnienia, które stoi przed śpiewającym, więc