• Informacje na temat:

  joanna brodzik 1998

Artykuły na temat: joanna brodzik 1998
 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  ...losem, biedą, samotnością i potężnymi demonami - opowiadała gwiazda po latach. Opłaciło się jednak. W 1996 r. Joanna Brodzik odebrała dyplom i rozpoczęła swoją wspinaczkę po szczeblach kariery. - Dziś(...) w filmie "Dzień wielkiej ryby" (1996 r.) oraz drobnych rólkach, Joanna zadebiutowała na szklanym ekranie - dołączyła do obsady "Klanu". Dzięki roli, w 1998 r. wygrała konkurs "Z Cinema do Cannes...

 • Odważne zdjęcia Joanny Brodzik

  Na jednym aktorka stoi w bikini pośród robiących jej zdjęcia fotoreporterów (festiwal w Cannes, 1998 rok), na kolejnym nago uśmiecha się zasłaniając piersi - to tych zdjęć sprzed kilkunastu lat wstydzi się dzisiaj Joanna Brodzik, popularna aktorka, matka dwójki synów.

 • Nigdy nie widziałem siebie w roli seks-symbolu

  ...z "Magdy M.". Grand miał bardzo wyrazistą żonę (Magdalena Cielecka), Magda Miłowicz też była jedyna w swoim rodzaju (Joanna Brodzik). Jakie kobiety pojawią się u pana boku w "Tajemnicy Twierdzy Szyfrów(...) Małaszyński: Dostałem się dopiero za trzecim razem, 26 czerwca 1998 r., w dniu swoich urodzin. Magiczna data. Niewiele brakowało, żebym został wojskowym. Po dwóch niepowodzeniach obiecałem tacie, który...

 • Gdynia: Premiera "1409"

  Paweł Czarzasty kończy prace nad niezależnym filmem zatytułowanym "1409 - Afera na zamku Bartenstein". Jego premiera odbędzie się poza konkursem w czasie jubileuszowego 30. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • "1409 - czyli afera na zamku Bartenstein" na finiszu

  Kończą się zdjęcia do komedii o zakonie krzyżackim "1409 - czyli afera na zamku Bartenstein". Ostatnie ujęcia - sceny spotkania partyzantów z krzyżakami, zostaną nakręcone w najbliższy weekend (8 - 9 września) w warszawskim Morysinie, tuż za pałacem w Wilanowie. Film opowiada historię załogi zamku Bartenstein stojącego na pograniczu zakonnego państwa i o polsko-litewskich partyzantach, którzy wciąż zakłócają spokój rycerzy.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.