• Informacje na temat:

  joanna brodzik kiedyś

Artykuły na temat: joanna brodzik kiedyś
 • Joanna Brodzik ma spory problem! Cierpi z bólu!

  Joanna Brodzik bardzo cierpi... Okazało się, że choruje na kręgosłup i musiała podjąć pierwsze kroki, by coś zrobić z tą patową sytuacją.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli kiedyś zaręczeni. Oto historia ich miłości

  Mieli po 26 lat, kiedy pewnego dnia spotkali się w kawiarence "Marcinek" na warszawskiej Starówce. Wspólny znajomy przedstawił ich sobie. Rzucali w swym kierunku ukradkowe spojrzenia, dobrze im się rozmawiało. Zaczęło iskrzyć. Choć początkowo Joanna Brodzik widziała w Bartłomieju Świderskim tylko fajnego kolegę.  Sytuacja się zmieniła, kiedy wyjechali razem do Krakowa. Mieli nocować w mieszkaniu...

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pokonali na dobre kryzys?

  Jak dowiedział się tygodnik "Świat i ludzie" relacje Joanny Brodzik (46 l.) i Pawła Wilczaka (54 l.) znacznie się polepszyły!

 • Joanna Brodzik: Wielka zmiana

  Kiedyś jej marzenia dotyczyły propozycji zawodowych i dalekich podróży. Dziś dla Joanny Brodzik najważniejsi są synowie.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik lubi swoje... zmarszczki

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", uważa, że większość widzów nie chce oglądać na ekranie napompowanych ust i policzków, wygładzonych czół oraz twarzy bez wieku i wyrazu. - Życiowa mądrość i doświadczenie sprawiają, że twarz staje się ciekawsza - mówi.

 • Joanna Brodzik czyta dzieciom

  Joanna Brodzik od czterech lat pełni funkcję ambasadora akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Jak przyznała na środowej konferencji prasowej, czytanie synom sprawia przyjemność i im i jej samej...

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak stworzyli dzieciom fantastyczny dom!

  Joanna Brodzik (43 l.) w jednym z wywiadów zdobyła się na gorzkie wyznanie. Przyznała, że wychowała się w domu, w którym nie było ojca. Przez lata miała obawy, czy kiedyś sama stworzy dobrą rodzinę. Udało się.

 • "Czuję się, jakbym chodził w czyichś butach. Nie mogę pracować, bo dziennie odbieram po 40 telefonów. I co ciekawe, nikt nie pyta o mnie!" - mówi Paweł Gabryś (21 l.), magazynier z Bielska-Białej.

Zdjęcia na temat: joanna brodzik kiedyś
Dyskusje na temat: joanna brodzik kiedyś