• Informacje na temat:

  joanna brodzik magda m

Artykuły na temat: joanna brodzik magda m
 • Joanna Brodzik chciałaby wznowienia „Magdy M.”!

  ...„Magda M.” wróci na ekrany? Joanna Brodzik (43 l.) ponoć nie marzy o niczym innym...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Joanna Brodzik szczęśliwa! Ona i fani "Magdy M." mają co świętować

  Wielka niespodzianka dla fanów „Magdy M.”. Do księgarń trafi książka powiązana z serialem, co szczególnie cieszy Joannę Brodzik (45 l.). Co więcej, niewykluczone, że serial doczeka się kontynuacji!

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Joanna Brodzik szczęśliwa! Ogłosiła to na Facebooku

  Joanna Brodzik (44 l.) nie posiada się ze szczęścia. W końcu po latach przerwy wraca "Magda M."! Co prawda jeszcze nie na ekrany, ale fani i tak powinni być zadowoleni.

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • Joanna Brodzik ma kryzys aktorski!

  Joanna Brodzik (43 l.) ma powody do zmartwień. W ostatnim czasie jej kariera stanęła w miejscu. Nie dostaje zbyt wielu propozycji zawodowych i można powiedzieć, że przechodzi swego rodzaju aktorski kryzys. Jak wiele jest w stanie zrobić, by dostać nową rolę?

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli kiedyś zaręczeni. Oto historia ich miłości

  ...rozmawiało. Zaczęło iskrzyć. Choć początkowo Joanna Brodzik widziała w Bartłomieju Świderskim tylko fajnego kolegę.  Sytuacja się zmieniła, kiedy wyjechali razem do Krakowa. Mieli nocować w mieszkaniu(...), oddając mu pierścionek. Mężczyzna nie mógł się otrząsnąć po rozstaniu. Długo nosił urazę w sercu.  - Nie mamy układu przyjacielskiego - tłumaczył z goryczą.  Dopiero dzięki serialowi "Magda M.", w którym...

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: joanna brodzik magda m
 • Joanna Brodzik, czyli Magdalena Miłowicz, tytułowa bohaterka serialu "Magda M."
Wideo na temat: joanna brodzik magda m
 • Joanna Brodzik: Cieszę się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Magda M. wraca po dziesięciu latach. Tym razem na kartach powieści, której autorem jest Radosław Figura, scenarzysta słynnego serialu. Zdaniem Joanny Brodzik książka w ciekawy i bardzo emocjonalny sposób pokazuje dojrzałe życie sympatycznej prawniczki i jej przyjaciół. Cieszy się z jej powstania i faktu, że Magda M. będzie mogła dłużej gościć w sercach fanów. Nie jest jednak pewna, czy zagrałaby

 • Joanna Brodzik dumna: Powstaje praca magisterska o "Magdzie M."

  Niedawno scenarzysta Radosław Figura ogłosił, że napisał ciąg dalszy historii Magdy M. w postaci książkowej. Grająca tytułową postać Joanna Brodzik przyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że podczas emisji serialu cieszyła się ogromną popularnością. Uzmysłowiła sobie to, kiedy na spotkanie z twórcami do nowo otwartego centrum handlowego Złote Tarasy przybyły tłumy fanów. Joasia pochwaliła się

Dyskusje na temat: joanna brodzik magda m
 • Re: Joanna Brodzik cieszy się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Fakt faktem że Magdę M. oglądali wszyscy. Z tego co pamiętam to popularność zaskoczyła samych aktorów i producentów. Dlatego powstały aż 3 sezony, choć nie było to początkowo planowane. ALE niestety serial nieładnie się zestarzał. Miałem okazję ostatnio oglądać jakiś powtórkowy odcinek i muszę powiedzieć że wydał mi się bardzo naiwny, płytki i pozbawiony polotu. Myślę, że Magda M. powinna zostać

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  nie lubię jak gra, wszędzie taka sama, bez wyrazu, myślę że największa jej rola to Magda M., reżyser i scenarzyści dale jej ogromną szansę ale cała reszta taka sama.....

 • Joanna Brodzik pisarką?

  Bardzo lubię panią Joasię w serialu "Magda M" i w filmie "Nigdy w życiu".Mam nadzieję że przed nią jeszcze wiele fajnych ról.

 • Re: Magda M. z serialu „Magda M.”

  Niestety pani Brodzik, właśnie w tym serialu wychodzi totalny brak talentu aktorskiego plus zwykła "olewka -pani Joanna zachowauje się jakby pracowała w tym filmie za karę, masakra. Sam film byłby do zniesienia gdyby nie pani Brodzik

 • Re:

  Magda Magda i Magda!!!!! Tego serialu chyba żaden nie przebije! Mam z nim super wspomnienia! Zresztą Joanna Brodzik to piękna i świetna aktorka !!

 • Re: Magda zdecyduje się odejść od Krzysztofa...

  Agnieszka Walawska (Marika) Joanna Górka (Klaudia Halejcio) Lucyna Pyrka (Małgorzata Kożuchowska) i Klaudia Pyrka (Małgorzata Socha) Julia Pyrka (Zofia Wiśniewska) Beata Koszyk (Anna Przybylska) Agata Kwiatkowska (Joanna Brodzik)