• Informacje na temat:

  joanna brodzik miała wypadek

Artykuły na temat: joanna brodzik miała wypadek
 • "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  Wszystko wskazuje na to, że Joanna Brodzik, czyli Anka z "Nie rób scen", po bardzo pracowitym roku, będzie miała teraz dużo wolnego czasu. Serial z jej udziałem nie będzie kontynuowany, a spektakl "Di, Viv i Rose", w którym gra, schodzi z afisza Teatru Capitol!

 • Droga przez rozlewisko

  Wbrew plotkom Joanna Brodzik wcale nie będzie miała okrojonej roli w nowej odsłonie serii "o rozlewisku"! Zobaczymy ją w dramatycznych sytuacjach: gdy walczy z budową autostrady i gdy ulegnie wypadkowi.

 • ​Wypadek nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  Kiedy Józef Strata (Zdzisław Wardejn) pozwoli zachwyconej jego samochodem Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) na wypróbowanie auta, nie będzie przypuszczał, że przejażdżka zakończy się dla właścicielki pensjonatu nad rozlewiskiem tragicznie. W 4. serii "Życia nad rozlewiskiem" dojdzie do groźnego wypadku, który na zawsze zmieni życie głównej bohaterki serialu.

 • Dwa śluby nad rozlewiskiem

  Aż dwie pary spotkają się w finałowym odcinku serialu "Nad rozlewiskiem" na Mostku Zakochanych, by połączyć się węzłem małżeńskim. Miłość i wierność przysięgną sobie Basia (Małgorzata Braunek) i Tomasz (Jerzy Schejbal) oraz Ewa (Maria Pakulnis) i Henryk (Wojciech Droszczyński). Niestety, podczas podwójnego ślubu dojdzie do zdarzenia, które zakłóci przebieg uroczystości...

 • Niebezpieczny wypadek nad rozlewiskiem!

  Małgosia Jantar, w którą w "Życiu nad rozlewiskiem 2" wciela się Joanna Brodzik, znajdzie się o krok od śmierci, gdy samochód, który będzie prowadziła, zderzy się z innym autem. Trafi do szpitala i, choć lekarzom uda się uratować jej życie, skutki wypadku będą się jej dawać we znaki jeszcze długo po tym, jak wróci do domu.

 • Dobro znane i nieznane - Rywin i Snowman

  Miałem niewielką stłuczkę samochodową pod Łodzią. Zmieniałem pas ruchu, koleś mnie stuknął z tyłu, urwał mi zderzak, a policja orzekła, że to moja wina, bo jechałem nieostrożnie. Zgodziłem się bez zastanowienia. Lubię spokój. Wcześniej kazali nam obu dmuchnąć w balonik - mieliśmy po zero promila, co byłoby niemożliwe, gdybym dmuchał jakieś 20 lat temu. Już mieliśmy się rozejść, kiedy moja ofiara, człowiek w świecących od pasty butach, powiedział: "Proszę jeszcze tego pana przebadać na...

 • Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

  ...- Co to za rozlewisko bez Pauli, Elwiry, Oresta i Karolaków - powie Małgosia (Joanna Brodzik), kiedy dowie się, że większość jej przyjaciół zamierza na zawsze wyjechać z Mazur tuż po ślubie Basi i Tomasza (Małgorzata Braunek i Jerzy Schejbal) oraz Ewy i Henryka (Maria Pakulnis i Wojciech Droszczyński).

 • Słabość "Tańca z gwiazdami"

  Po raz kolejny to dwa show TVN-u były najchętniej oglądanymi programami rozrywkowymi w weekend w polskiej telewizji.

 • „Cisza nad rozlewiskiem”: Piotr ma na sumieniu śmierć dziewczyny

  ...spokój? Tego, że Piotr skrywa w sercu jakąś tajemnicę, domyśli się Małgosia Jantar (Joanna Brodzik). , Postanowi dowiedzieć się całej prawdy o mieszkającym w jej pensjonacie fotografie. Odkryje, że(...)Była bardzo utalentowaną studentką Akademii Sztuk Pięknych, miała przed sobą wspaniałą przyszłość. Piotr kochał ją i nie wyobrażał sobie życia bez niej. Niestety, gdy pewnego dnia jechali...

 • "Taniec z gwiazdami" wciąż na czele

  Taneczny program TVN-u drugi tydzień z rzędu okazał najchętniej oglądanym w weekend "talent show".